Jak se levně podívat na zajímavá fotbalová utkání?

Jste fotbalovým fanouškem a sledujete tento sport zatím jenom v televizi? A to proto, že vám připadá, že klasické vstupenky mohou být drahé? Podívejte se společně s námi na to, že ne vždy to tak musí být. Máme pro vás několik tipů, jak se na zajímavá fotbalová utkání podívat skutečně levně.

Nekupujte u překupníků

Pokud budete lístky kupovat prostřednictvím různých překupníků, a to třeba na internetu, nebo i na stadionu před zápasem, je více než jasné, že přeplatíte. Mnohdy skutečně velkou sumu. Proto doporučujeme kupovat vstupenky přímo. Buď v rámci jednotlivých oficiálních rezervačních systémů, nebo přes jiné formy oficiálního prodeje. Jako příklad uveďme to, že nabízíme vstupenky na FC Barcelona. Jedná se o lístky, které jsou prodávány za standardní ceny, a to navíc s jistotou nejenom originality, ale i toho, že je koupíte snadno, prostřednictvím českého prodeje. Máte tak jistotu, že všem krokům souvisejících s rezervací budete rozumět.

Vyrazte tam, kde máte jistotu levné cesty

Podívat se na zajímavá fotbalová utkání skutečně levně lze i díky tomu, že si zvolíte takový tým a takovou zemi, která je celkem dobře a hlavně výhodně dostupná. Mezi takové, které můžeme doporučit, patří:

  • Německo
  • Itálie
  • Velká Británie

Do prvních z nich se lze celkem jednoduše a za pár hodin dostat vozem. Pokud jde o třetí zmíněnou, je dobrou volbou letadlo. Zarezervujte si lístky na Arsenal Londýn a vyrazte právě letadlem. Díky nízkonákladovým společnostem nemusí být cena zpátečního letu vyšší, než je suma 1 500 Kč. Přesvědčte se sami, že je to pravda.

Roli hraje i místo nebo soupeř

Cestou, jak ušetřit na vstupenkách je také to, že si zvolíte i místa, která nejsou tak drahá. O ceně ale rozhoduje i atraktivita soupeře. I to doporučujeme zohlednit, pokud chcete na fotbal vyrazit, ale zároveň hledíte i na váš rozpočet.

Be the first to comment

Leave a Reply

Your email address will not be published.


*