V pražském kadeřnictví Barber´s wife vám z chlapa udělají gentlemana!

Chcete mít doma skutečného gentlemana? Jak chováním, tak i vzhledem? Objednejte ho do tradičního barbershopu Barber´s wife. Nebudete litovat! A váš drahý už vůbec ne!

V Barber´s wife, které najdete v pražském nákupním centru Metropole Zličín, vám muže dobře oholí i ostříhají, v případě zájmu i obarví. A samozřejmě navoní. Zkrátka bude v pozitivním slova smyslu k nepoznání. Zamlouvá se vám tento scénář? Tak ho objednejte, nebo mu pořiďte voucher, který je k dispozici přímo na stránkách kadeřnictví či na odkazu kadeřnictví Praha.

Contents

Kde tradice vítězí na plné čáře

Tradiční barbershopy jsou čistě britskou záležitostí. Možná právě proto je Anglie gentlemanů plná. Gentlemanů, kteří dámám pomáhají do kabátu i jim otevírají dveře. Gentlemanů příjemně navoněných, perfektně oholených a se skvěle padnoucím střihem vlasů. Zkrátka mužů, kteří jsou gentlemany chováním i vzhledem. U nás těchto salonů sice není moc, ale najdou se. Jedním z nich je právě holičství a holičství Barber´s wife.

Skvěle ostříhán i oholen

Je libo střih strojkem, masáž hlavy, úpravu vousů či barvení? Pak jste na správné adrese. A rádi byste klasické zastřižení či toužíte po kompletní změně? V kadeřnictví Praha jsou specialisty na pánské barvy i melíry, které mužům přidávají na přitažlivosti. Především vás ale naučí, jak se o své vlasy i vousy starat.

Pečujte o sebe

I mužské vlasy jinými slovy chtějí být hýčkány a vyživovány. Tedy pěstěny vhodnými přípravky, s jejichž výběrem vám profesionální kadeřníci a kadeřnice barbershopu ochotně pomohou. Své si žádá i péče o vousy a plnovousy. Ty totiž, jak je známo, rychle rostou.

Základem je pravidelný zástřih

Víte třeba, že profesionální zástřih byste jim měli dopřát každé tři týdny? Spolu s jejich délkou byste si však měli hlídat i jejich barvu, tvar i zdraví. Nemyslete si, i zdravé vousy si v podstatě žádají stejnou péči jako zdravé vlasy. Bez patřičné a především pravidelné péče se zkrátka neobejdou. A v Barber´s wife vás do ní do detailu zasvětí.

Káva? Ne, whisky!

Jak návštěva v takovém českém tradičním holičství probíhá? Prvním krokem je diagnóza vlasů a pokožky. Ještě před tím ale samozřejmě budete usazeni do pohodlného křesla a bude vám nabídnuta sklenka kávy, piva či whisky.

Dokonale oholená tvář? Jedině s břitvou!

Co se holení týče, tak to v kadeřnictví Praha probíhá výhradně tradiční břitvou. Ta je sice pěkně ostrá, ale také nejvíce účinná. Výsledkem každopádně je dokonale hladká tvář zbavená odumřelých kožních buněk.

Péče pro ženy i děti

Kadeřnictví Praha se však nevěnuje jen mužům, ale i dětem a ženám. Těm spolu se svatebními a společenskými účesy nabízí i intenzívní péči v podobě keratinových zábalů, které jim dodají hydrataci. Objednat se tedy může celá rodina. Když odpoledne strávené v MC Zličín, tak v kadeřnictví Barber´s wife.

Be the first to comment

Leave a Reply

Your email address will not be published.


*