Internetová televize si získává čím dál více Čechů

Bez televize bychom si život dokázali představit už jen těžko. Ve spoustě českých rodin existuje každodenní tradice sejít se večer u obrazovky, podívat se na televizní noviny a následně na nějaký seriál či televizní show. Sledovatelé však mají čím dál vyšší nároky. Kolikrát se i vám stalo, že vás v televizi prostě nic nezaujalo?

Naštěstí dnes máme bohatší možnosti. Existují chytré televize, na nichž si přes internet pustíte videa z YouTube či online filmy. A především máme také internetové televize.

Internetová televize nabízí vaše oblíbené programy s vylepšením

Co je internetová televize? Jedná se o distribuci klasického televizního vysílání přes internet. Nemusíte tedy řešit žádný set-top box, přechod z DVB-T na DVB-T2 vás moc nezajímá, protože digitální vysílání přijímáte přes internet. Nejste přitom o nic ochuzeni, spíše naopak.

Internetová televize vám nabídne ty stejné programy, na něž jste byli vždy zvyklí, a ještě mnohé další.

Hlavní výhody internetové televize však spočívají v jejích přídavných funkcích. Umožňuje například pouštět si pořady zpětně, takže když nestihnete díl svého oblíbeného seriálu, vůbec nic se neděje. Navíc ji vůbec nemusíte sledovat jen na televizi, dá se pustit i na tabletu či mobilu. Když potřebujete na chvíli odběhnout od televize, protože právě někdo zvonil, pořad si jednoduše stopnete a pak pokračujete v přehrávání. To s běžnou televizí rovněž nejde.

Jak si zařídit internetovou televizi i k vám domů?

Internetové televize často nabízí poskytovatelé internetového připojení. Současně si tedy zařídíte televizi i rychlý internet, a to obvykle za zvýhodněnou cenu. Jedním z poskytovatelů, kteří tuto nabídku mají, je i společnost Nej.cz působící po celé republice. Jejich internetová televize se jmenuje Nej TV a nabízí výběr z více než 200 TV stanic. Žádné vám přitom nenutí, nemá žádné balíčky plné zbytečných programů. Sami si vyberete, jaké chcete sledovat, a pouze za ně platíte. Součástí je i videotéka HBO s nejnovějšími seriály a filmy.

Zní to lákavě? Toužíte po televizi, která vás skutečně zabaví? Chcete si užívat bohatý výběr programů? A k tomu mít i rychlý internet? Podívejte se na více informací přímo na webu poskytovatele https://www.nej.cz/.

Be the first to comment

Leave a Reply

Your email address will not be published.


*