Tip, jak si užít luxusní wellness a neutratit moc!

Současná uspěchaná doba způsobila, že se to všude jen hemží nabídkami na wellness pobyty. Jejich cílem je celkové uklidnění těla i mysli, které si zaslouží každý z nás. Čeští podnikatelé trend dokonale využívají, takže velké množství hotelů nabízí speciální wellness pobyty. Konkurence žene ceny dolů a my pro vás máme tip na místo, které přichází s nabídkou luxusu a perfektního wellness za cenu, která se vám určitě bude líbit. Navíc se nachází v jedné z nejkrásnějších lokalit České republiky.

Valašsko jako cíl vaší cesty

Naším tipem je Hotel Sirákov, který se nachází v malebné valašské vesničce Liptál ležící asi 9 km od Vsetína. Hotel nabízí ubytování Vsetín ve stylově vybavených pokojích. Je připraven se postarat o všechny, kdo touží po klidu přírody, luxusu a chtějí si odpočinout od starostí všedních dní. Stylové vybavení hotelu není jeho jediným lákadlem. Lidé sem jezdí hlavně za odpočinkem. Hotel Sirákov má totiž své vlastní wellness centrum. Je určeno pro hosty i pro všechny ostatní.

Blahodárné procedury pro vaše maximální uvolnění

V soukromém hotelovém wellness centru se nachází vířivá vana s hydromasáží. Koupel prohřeje vaše tělo a dokonale uvolní svaly. Dalším lákadlem je finská sauna. Její účinky oceníte například po sportu. Vaše tělo se prokrví, svaly zregenerují. V nabídce hotelu jsou i masáže: klasická, medová, baňková či speciální masáž lávovými kameny. Nabízí i reflexní masáž chodidel. Ani tím to nekončí. Je tu ještě thalassoterapie. Tato relaxační metoda využívá mořskou vodu, aby osvěžila vaši pleť. Bude jen na vás, kterou z procedur si vybere. Ceny všech jsou opravdu přátelské. Například za 60 minutový vstup do wellness centra se platí pouze 300 Kč, baňková masáž je za pouhých 350 Kč apod.

Myslí i na sport a skvělé jídlo!

Pokud se rozhodnete pro ubytování Vsetín, budou vám k dispozici i hřiště na tenis, volejbal, nohejbal, fotbal či badminton. Ke všem sportům vám v hotelu půjčí vybavení. Na své si přijdou i vaše chuťové buňky. Mistři kuchaři z hotelové restaurace jsou vyhlášenými experty na uzené maso, ryby nebo vynikající klobásky.

Be the first to comment

Leave a Reply

Your email address will not be published.


*