Surfujte na internetu výhodně a kdykoliv chcete

Jste při své práci závislí na internetu a potřebujete tak mít neustále možnost rychlého připojení? Hrajete rádi hry, či komunikujete s přáteli přes sociální sítě? Ať už k tomu máte jakýkoliv důvod, stejně jako většina lidí v dnešní době zkrátka potřebujete internet v mobilu. Jenže to není vždy levnou záležitostí. Někteří mobilní operátoři právě rádi využívají toho, že je pro Vás internet nutností a účtují si tak za něj zbytečně vysoké částky. Dá se s tím něco dělat? Jistěže dá. Stačí, když si řeknete, že už se nenecháte dále okrádat a najdete si někoho, kdo je schopen poskytnout Vám výhodný mobilní internet. A právě proto jsme tady.

Společnost 3ton vznikla proto, aby plnila přání zákazníků a přinesla jim ty nejlepší služby, za co nejnižší ceny. Rádi byste i Vy patřili mezi naše spokojené zákazníky? Pak neváhejte a čtěte dále.

Vysoká rychlost, nízká cena

Přinášíme Vám vysokorychlostní internet LTE, který Vám umožní stahovat rychlostí 150 Mb/s. 100 MB mobilních dat Vás čeká již za 65 Kč. I když cena je při výběru mobilního operátora velmi zásadní, jistě to není jediné kritérium, které Vás zajímá. Vysoká rychlost a nízká cena Vám není nic platná, pokud nemáte signál. V tom můžete být ale bez obav, neboť pro Vás máme spolehlivé pokrytí po celé ČR. Zkrátka nepřijdete ani v zahraničí, kde můžete využívat mobilní data za skutečně bezkonkurenční ceny. To ale nejsou jediné výhody, které Vám naše společnost může nabídnout.

Kromě mobilního internetu Vám přinášíme také:

  • Mobilní internet pro tablety a notebooky
  • Pevný internet VDSL/ADSL
  • Výhodné paušální i předplacené tarify
  • Roaming za skvělou cenu

Připojte se k našim spokojeným zákazníkům a ujistěte se, že i mobilní operátor v ČR Vám může přinést opravdu nízké ceny. Surfujte výhodně kdekoliv a kdykoliv.

 

Be the first to comment

Leave a Reply

Your email address will not be published.


*