Revoluční projekt – marketingobsahem.cz

Hledáte nové a zajímavé způsoby, jak zviditelnit váš produkt, ale zatím vás nic neoslovilo? Přijde vám, že vaše dosavadní snahy při marketingu se míjí účinkem? Nepřicházejí k vám žádní nový zákazníci. Chcete se vzdělat v nový a zajímavých způsobech propagace? Tak přesně pro vás je obsahový marketing ideální volbou. A cože to vlastně je?

Jedná se o dlouhodobou formu marketingu, při které se publikuje obsah (články, infografiky, videa, e-maily apod.), díky kterému dosahujete vašich vytyčených cílů (např. zvýšení prodeje vašeho produktu). Obsah může být vzdělávací i zábavný. Při ideálních podmínkách byste se měli stát vyhledávaným médiem v oboru, které oslovuje potencionální zákazníky přitažlivou formou, pomáhá jim s jejich problémy, rádi při nesnázích a díky tomu je motivuje k nákupu.

Marketing obsahem

Marketingobsahem.cz je zaměřen na všechny, kteří již mají v hlavě určitou představu o tom, co by chtěli publikovat na svých stránkách, ale přesně nevědí jak na to. Jedná se v české prostředí o zcela unikátní trénink, který obsahuje veškeré nezbytnosti, pro rozjetí účinného obsahového marketingu pro svůj projekt. Vzdělávací kurz obsahuje několik desítek lekcí, kde se zákazník srozumitelnou a jednoduchou formou dozví veškeré informace. Kurz obsahuje celou řadu praktických nápadů, ukázek. V jeho rámci jsou pro vás také připraveny i konzultace s odborníky v případě nejasností nebo se můžete poradit se svojí vlastní obsahovou strategií.

Tak neváhejte a ponořte se do tajů obsahového marketingu, který vám přiláká nové zákazníky na základě zajímavého a zábavného obsahu na vašich stránkách.

 

Be the first to comment

Leave a Reply

Your email address will not be published.


*