Sháníte dostupný byt v Praze? Možná pro vás máme řešení!

Sehnat v Praze dostupný byt je obecně velký problém. Ve stávajících oblastech jsou dostupné pouze byty k pronájmu, a nikoliv ke koupi. Zmíněné nájmy jsou někdy až absurdně vysoké, neboť chtějí jejich vlastníci využít příznivé situace trhu s nemovitostmi. Naštěstí se staví i nové bytové oblasti, v nichž si stále můžete svůj byt pořídit. Na jednu z nich se zaměříme blíže.

Proč si vybrat lokalitu Na Vackově?

Lokalita Na Vackově se nachází v části Horního Žižkova, tedy v klidnější části Prahy. Právě kombinace klidu a víru velkoměsta vytváří naprosto jedinečné prostředí, ve kterém můžete bydlet i vy. Všechno potřebné ke kulturnímu i společenskému vyžití budete mít hned za rohem, včetně legendárních míst a pamětihodností. Oceníte i blízkost východní části Vinohrad, kde se nachází nespočet příležitostí k nakupování a setkávání se s vašimi přáteli.

Které byty jsou k dispozici?

Prodej bytů na Praze 3 vcelku pokročil, ale stále je k dispozici několik zajímavých bytových jednotek. Vybere si mezi nimi jak mladá rodina s malými dětmi, tak i movitější klientela. Může za to především konstrukční řešení bytových domů. Stále si tak můžete pořídit dvou nebo třípokojové byty s výměrami mezi 50 a 80 m2. Jestliže chcete něco exkluzivnějšího, pak můžete sáhnout po čtyřpokojovém bytu v horním patře budovy s terasou.

Jaké mají byty vybavení?

Projekt Na Vackově nabízí především moderně a elegantně zařízené byty. V koupelně se bude nacházet nový sprchový kout s posuvnými prosklenými dveřmi a sprchový set s tyčí. Nesmíme zapomenout ani na umyvadlo s kohoutkem. V celém bytě si dle vlastní libosti můžete vybrat několik odstínů dlažby, obkladů nebo případně typ podlahy. Můžete zvolit jak koberce, tak i laminátovou podlahu, záleží pouze na vás, čemu dáte přednost.

S výběrem bytu byste si určitě měli pospíšit, neboť je o byty Na Vackově doslova enormní zájem. Jedná se totiž o výhodnou lokalitu pro běžné bydlení.

Be the first to comment

Leave a Reply

Your email address will not be published.


*