Podzim klepe na dveře. Uzdravte svá játra a posilte imuitu organismu

Podzim je obdobím, kdy musíme svému zdraví věnovat zvýšenou péči. Spolu s klesajícími teplotami a zkracujícími se dny přichází i zvýšené riziko nachlazení. Současně nás ohrožují i různé infekce, jimž se organismus, který se ještě nestihl adaptovat na nové podmínky, obtížně brání.

Contents

Podpořte obranyschopnost těla vhodnými doplňky stravy

Naštěstí můžeme svému tělu pomoci vhodnou stravou a doplňky stravy, které mu pomohou v boji proti virovým i bakteriálním chorobám. Opomenout bychom neměli ani vitamíny, zejména, pokud žijeme uspěchanějším stylem života a často se stravujeme v jídelnách nebo dokonce fast foodech. Vitamíny a doplňky stravy jsou pak pro zachování imunity nezbytné; pomáhají nám totiž udržet organismus v rovnováze a dodávají mu esenciální látky, které v naší stravě chybí.

Pro zdravý život je třeba udržet játra v dobré kondici

Správná funkce jater je pro udržení zdraví nezbytná. Játra sice mají dobrou regenerační schopnost, v dnešní době jsou ale často zatěžována. A jediným rizikem pro ně není alkohol; poškozují je také mnohá léčiva, hormonální antikoncepce i chemické látky obsažené v celé řadě potravin.

Oslabeným játrům pomůže ostropestřec plus artyčok

Ostropestřec mariánský je rostlina známá blahodárnými účinky. Podporuje regeneraci jater i jejich správnou funkci a chrání je před negativními vlivy. Ostropestřec navíc příznivě ovlivňuje srdeční činnost. Artyčok usnadňuje trávení, podporuje detoxikaci organismu, stabilizuje hladinu tuků v krvi a usnadňuje hubnutí. Kombinace těchto dvou rostlin v produktu Ostropestřec plus Artyčok navíc stimuluje vylučování žluči.

Ty pravé produkty pro vaše zdraví

K dispozici máme širokou škálu nejrůznějších produktů. Kvalitní doplňky stravy a vitamíny od společnosti Naturvita nám usnadní překonání podzimní únavy, posílí naši imunitu a harmonizují celý organismus.

Be the first to comment

Leave a Reply

Your email address will not be published.


*