Odhlášení vozidla

Pokud si chcete pořídit nový automobil a máte obavy z administrativy spojené s odhlášením svého starého vozidla, svěřte tento úkon profesionálům. Zrovna tak podnikatelé i větší firmy si nemusí dělat s tímto procesem žádné starosti. Služby ohledně registrace vozidel mohou využít i autosalóny, autobazary, či leasingové společnosti.

Stačí se obrátit na rodinnou firmu Centrum SPZ, pro kterou je odhlášení vozidla, ale i přihlášení vozidla nebo pojištění vozidel rutinní záležitostí, neboť se těmito úkony zabývá již od r. 2001. Služby související s registrací vozidel, tzn. odhlášení, přihlášení, pojištění, převody, trvalé vyřazení, přihlášení vozidel dovezených ze zahraničí a další, za vás vyřídí na základě plné moci a zprostředkovatelské smlouvy, aniž byste museli sami cokoliv podnikat.

Vyhnete se tak čekání a vyřizování formalit kolem registrace vozidla, ať je to na kterémkoliv úřadě po celé České republice. K přihlášení nového vozidla je potřeba se uvolnit ze zaměstnání, se všemi potřebnými doklady si vystát frontu na registračním úřadě,vyplnit nezbytné dokumenty a čekat na vyřízení veškerých náležitostí. Podobné martyrium na vás bude čekat při odhlášení vozidla. Odhlášení vozidla z důvodu prodeje jinému vlastníkovi obnáší neméně starostí a času než přihlášení. Veškeré doklady od vozidla musíte předložit společně se žádostí o vyjmutí motorového vozidla z evidence.

Poté je nutné předat doklady novému vlastníkovi, který se už sám musí postarat o nové přihlášení auta na své jméno. Všechny tyto úkony za vás provede firma Centrum SPZ a navíc se postará i o pojištění vašeho nového vozidla u České pojišťovny.

Jednotlivci i firmy často provádějí převody vozidel, což je také administrativně náročný úkon. V rámci svých služeb provádí Centrum SPZ i tyto operace. Zprostředkuje přihlášení ojetého vozidla včetně zajištění evidenční kontroly, zaplacení ekologického poplatku u starších vozidel, STK i pojištění. Podobně za vás provede i ostatní úkony spojené s vývozem vozidla do zahraničí, s uložením značky do depozitu nebo se ztrátou technického průkazu. Díky bohatým zkušenostem a odborným znalostem vám firma může ušetřit spoustu času a mnohdy i nervů.

Be the first to comment

Leave a Reply

Your email address will not be published.


*