Kompatibilní tonery do tiskáren – opravdu ušetříte?

S tiskárnami se setkáváme dnes a denně. Ať už doma nebo v administrativních budovách a zaměstnání. S tím souvisí nejen údržba tiskárny, ale i nákup tonerů včetně snahy ušetřit náklady za tisk. Proto se řada nakupujících zaměřuje na kompatibilní tonery, které mohou, ale také nemusí ušetřit značné množství peněz. Vše totiž záleží na kvalitě, proto se vyplatí pečlivý výběr dodavatele.

Na rozdíl od originálních tonerů, které jsou neměnné, protože za kvalitu ručí výrobce, mohou být kompatibilní tonery od různých výrobců a tudíž v různé kvalitě. Ti, kteří chtějí za každou cenu ušetřit, nakupují neoriginální výrobky, což není špatné, ale vyžaduje to pečlivý výběr výrobce i dodavatele. Jinými slovy jedná se o toner vyrobený alternativním výrobcem. Toner je plně funkční a představuje levnější variantu pro tisk.

Kompatibilní tonery – ano či ne?

Kompatibilní tonery pro laserové tiskárny a multifunkční zařízení mohou skutečně za výhodnějších cenových podmínek zachovat stejnou kvalitu tisku. Jedná se v podstatě o alternativní tonery, jež výrobci vyrábí z nových dílů včetně plastového pouzdra. Kompatibilní tonery bývají v drtivé většině vyráběny v Asii s důrazem na nízkou cenu. Není tedy divu, že mezi výrobci najdete rozdíly v kvalitě.

Ušetříte až 50% nákladů za tisk

Tonery do tiskárny vám ušetří jen tehdy, pokud si najdete osvědčeného dodavatele, který se pyšní řadou spokojených zákazníků. Takové tonery jsou vyráběny pečlivě a osazeny ochrannými prvky a zabaleny tak, aby se k vám domů dostaly neporušené. Kvalita tisku je viditelná na první podhled zejména u odstínů šedé. Kompatibilní chcete-li alternativní tonery zlevní tisk až o 50%. Takže ty originální nejsou jedinou možností, jak docílit kvalitního výstupu, ale skutečně se vyplatí věnovat pozornost recenzím a zkušenostem zákazníků, kteří nakupovali před vámi.

Be the first to comment

Leave a Reply

Your email address will not be published.


*