Netradiční dovolená – pronájem jachet

Strávit dovolenou se svou rodinou nebo přáteli jako námořníci, obeplouvat na krásné jachtě například chorvatské pobřeží, trávit příjemné večery v opuštěných zátokách, koupat se v průzračně čisté vodě Jadranu, to vše nemusí být nereálný sen. Stačí využít pronájem jachet, což je služba, kterou poskytuje nejlepší firma na pronájem lodí pod názvem Yachtcharter.

highland-sealordDovolená s touto firmou znamená nadstandardní servis nejen v samotném průběhu plavby, ale také před vyplutím i po skončení plavby. Sázka na Yachtcharter znamená záruku a jistotu naprosté kvality. Je to zejména díky velkým zkušenostem a rovněž umění zajistit pro zájemce ty nejlepší podmínky, což dokáže jako jediná v tomto druhu služeb. K nesporným výhodám pro účastníky plavby patří bezkonkurenčně nízká záloha ve výši 15 % z celkové ceny.

Dále se můžete spolehnout na zkušené a spolehlivé kapitány, kteří jsou ve svém oboru absolutními profesionály. Pro málo zkušené zájemce, je pronájem jachty s kapitánem zárukou klidu a pohody po celou dobu dovolené na moři. Jelikož se Yachtcharter postupně vypracoval k dokonalosti a stal se největším a nejlepším poskytovatelem služeb v oblasti pronájmu jachet, může si dnes dovolit vybírat mezi kapitány jen ty nejlepší. Jsou nejen zkušenými a technicky zdatnými jachtaři, ale jsou to také příjemní a společenští lidé, kteří nezkazí zábavu, ale zároveň umějí být nenápadní a diskrétní.

hrad-ailean-donnanKdo jednou zkusí jedinečnou možnost strávit dovolenou nejen u moře, ale přímo na moři, stane se pro něho dovolená na lodi vášní a posedlostí. Mnohé účastníky to již přimělo buď k pořízení vlastní jachty, nebo pro začátek alespoň k získání vlastního kapitánského průkazu. Pak už je jen krůček k tomu, abyste příště mohli využít služby Yachtcharteru, pronajmout si jachtu i bez kapitána a dovolená na jachtě se pro vás stane ideálním způsobem trávení léta. Ti nejzdatnější se mohou vypracovat na vyšší úroveň a zúčastňovat se úžasných sportovních plaveb například v Bretani nebo kolem pobřeží britských ostrovů. Pomocí nejlepšího profíka, kterým je Yachtcharter můžete získávat jedinečné zážitky, pro které se pro vás dovolená na jachtě stane prvním krůčkem k celoživotní vášni.

Be the first to comment

Leave a Reply

Your email address will not be published.


*