Půjčovna dodávek v Praze

Auta se stala nedílnou součástí naší kultury a u mnohých lidí i existence. I nejzavilejší nepřátelé automobilismu se jeho vlivu nemohou vyhnout, i když si myslí, že tomu tak není. Většina dospělých však také auto vlastní, nebo ho mají v rodině.

Automobil je dnes všední záležitostí, ale samozřejmě podle jeho kvality a značky se pozná, jak na tom člověk finančně je, nebo jak automobilům fandí. Můžete mít ale automobil od nejznámějšího výrobce, přeci jen se někdy dostanete do situace, kdy si nevíte rady, auto máte malé. Takže padne otázka – co teď?

Půjčovna dodávek

3Někdy člověk potřebuje převézt větší náklad a jeho automobily na to již nestačil. K převozu větších nákladů je třeba dodávky, a tu opravdu každý nevlastní. Takže si ji budeme muset půjčit. Když nejsme řidiči, budeme si muset objednat nějaké taxi, ale výhodnější bude určitě si auto půjčit. A k tomu nám může posloužit půjčovna dodávek.

Dodávkový automobil

Než se rozhodneme k půjčení dodávky, můžeme třeba vědět, že dodávková vozidla jsou vyráběna takřka od počátku průmyslové výroby automobilů. První sice připomínaly spíše žebřiňák než dnešní dodávky, ale postupně se vyvinulo mnoho typů, jak je známe dnes.

Co je potřeba pro půjčení dodávky?

Než se postavíte před firmu, měli byste vědět, že hlavními věcmi jsou samozřejmě občanský a řidičský průkaz, většinou nám bude stačit skupina B. Když si půjčujete auto jako podnikatel, tak ještě budete potřebovat živnostenský list. Z dalších nutností pak vybíráme kauci, a pak můžete jednat o ceně.

Ta se odvíjí hlavně od značky auta a počtu dní, na které si chcete auto půjčit. A můžete vyrazit. Ale pak máte jistotu, že auto má platnou dálniční známku pro ČR, připojištění MaxCare™, kdy máte například nulovou spoluúčast při nehodě s cizím zaviněním, nebo také možnost odtahu vozidla v rámci EU zcela zdarma. Auto je dále vybaveno elektronickým vyhledávacím systémem a také máte zaručeno, že v případě odcizení je možné vozidlo ihned lokalizovat.

Be the first to comment

Leave a Reply

Your email address will not be published.


*