Nestarejte se o úklid a ostrahu objektu, existují na to specialisté

Internet i tiskoviny dennodenně přicházejí s inzeráty, ve kterých se hledají pracovníci ostrahy, ženy na úklid, recepci a pomocné práce. Riskování v případě přijetí nezodpovědné osoby je zbytečné. Navíc objednávka jedné osoby na úklid, dvou lidí na ostrahu a dalších dvou lidí na pomocné práce je nákladnější a nejistější, než kdyby si zadavatel objednal jednu konkrétní firmu, která nabízí všechny služby v balíčku.

Prověřená, schopná a spolehlivá pracovní síla

Poptávané pracovníky je společnost schopna doporučit s vlastní zárukou za jejich odvedenou práci, včasnou docházku i bezúhonnost. Pokud sháníte komplexní úklidové služby, jednotlivce na úklid či pracovníky pro ostrahu objektů, netrapte se vypisováním inzerce, organizováním výběrového řízení a následného případného propouštění. Společnost HGS (Hondl Global Services, a.s.) má dostatek pracovních a technologických kapacit, s jejichž pomocí vám dovede ohlídat majetek či nemovitost.

Úklid, ostraha, deratizace a hygienický servis

Úklidový servis, ostraha objektů, hygienický servis, údržba veřejné i soukromé zeleně a parků stejně jako deratizace objektů a pracovišť jsou nejvýznamnějšími položkami služeb společnosti. Úklidové práce se provádějí jednorázově i dlouhodobě v soukromých objektech, administrativních budovách i průmyslových provozech. Hygienický, dezinfekční, případně deratizační servis je poskytován v případě potřeb během pravidelných i jednorázových úklidů.

Kamerové systémy, pochůzková ostraha a recepční služby

Ostraha objektů se provádí vícero způsoby. Je možné instalovat kamerový systém a zálohovat pořízené záznamy. Objekty je třeba hlídat i v rámci pravidelných obchůzek pracovníků ochranky nebo mít zaměstnance na recepci. Také recepční služba může být v případě nutnosti firmou HGS zajištěna. Ať už si vyberete kteroukoli z vyjmenovaných položek, nebo více služeb najednou, s HGS máte o mnoho starostí méně. Vaše firma, domov i průmyslová hala budou v nejlepších rukou.

Be the first to comment

Leave a Reply

Your email address will not be published.


*