Nechte si opravit díru ve střeše, dokud je čas

Zatéká vám na půdu nebo do podkroví a vy nemůžete přijít na to kudy? Nebo máte pocit, že některé tašky na střeše už jsou za zenitem a potřebovaly by vyměnit? Radíme vám, nedokládejte na zítřek to, co můžete udělat dnes. Stačí jeden prudký liják, foukne větříček a vaše domácí pohoda se může katastrofickým scénářem proměnit v brouzdaliště nebo plesnivou noru. I když se zdá, že podzimní a zimní měsíce nenahrávají pokrývačským pracím, přece jen jsou nutné zásahy proveditelné v jakémkoliv počasí. Musíte znát ale tu správnou firmu.

Celoroční práce na akutních opravách střech i plánovaných rekonstrukcích

Pokrývači Český Krumlov jsou zaměřeni jak na opravy střech v jihočeském regionu, rekonstrukce střechy Český Krumlov, tak na činnosti spjaté s nutnými i plánovanými renovacemi. Správky okapových systémů a balkonů jsou samozřejmou součástí jejich práce. Po oznámení problému se zákazníkům dostane bleskové odpovědi, doporučeného postupu a nezávazné kalkulace. Vše je bezplatné.

Bezplatné plánování a nezávazná kalkulace

Klempířství Český Krumlov je otevřeno zájemcům o pokládku střechy, renovace střech i nutné, akutní opravy střešního příslušenství. Není rozdíl mezi majitelem činžovního domu, vlastníkem rodinné vily a správcem historické budovy. Každému se dostane erudované odpovědi na dotazy, jaká krytina je nejvhodnější, jak dlouho bude pokládka nebo rekonstrukce trvat, kolik zhruba budou práce a materiál stát. Pro volbu vhodné krytiny se zohledňují stav střechy a budovy, historický ráz objektu i povětrnostní podmínky. V případě zateplování a izolování je možné počítat se státní dotací v rámci podpory energeticky úsporných budov. I kdybyste na dotace nedosáhli, uspoříte v chladných měsících za otop a v létě na energiích. Nemluvě o nervech, které můžete mít k prasknutí v případě, že víte o nedostatcích na střeše či ve střešní krytině. Objednejte si odborníky včas a ušetříte si starosti i finance.

Be the first to comment

Leave a Reply

Your email address will not be published.


*