Jak vybavit autolakovnu? Vsaďte na specialisty!

Rozhodli jste se vybudovat novou autolakovnu? Už se nemůžete dívat na svůj zastaralý stávající provoz? Ať je vaše odpověď na první či druhou otázku kladná, budete potřebovat zajistit kompletní nástroje, jež se podílejí na bezproblémovém provozu. Lakování automobilů se může zdát na první pohled velmi jednoduchou záležitostí. Opak je ovšem pravdou, bez kvalitního komplexně řešeného vybavení se zkrátka nemáte šanci obejít…

Co všechno je zapotřebí pořídit?

Někteří lidé si myslí, že pro chod autolakovny stačí pouze nákup lakovací kabiny a odsávání. Ano, fungovat takto provoz může, nicméně nikoli efektivně. Jestliže skutečně chcete, aby na sebe veškeré činnosti dokonale navazovaly a provoz byl ekonomický, musíte pořídit ještě mnohé další komponenty. Na mysli máme především vstupní a výstupní agregát. Vhodné odstíny zajistí míchací box. O pořádek se postarají přípravná pracoviště. Právě tady se výrobky chystají k lakování, které musí být precizní a rovnoměrné. Žádná barva by také neměla přijít nazbyt, o což se postarají se vším všudy odsávací stěny.

Se specializovanou firmou ušetříte čas i peníze

I když si pořídíte veškeré potřebné komponenty, nastane nejspíše problém s celkovým rozmístěním zařízení. Snažit se o realizaci autolakovny svépomocí je maximálně neekonomické. Ztratíte čas a finanční prostředky. Když se celý systém naddimenzuje, nebo naopak poddimenzuje, ztráty stoprocentně přijdou. I proto se spolehněte na služby společnosti Naver s.r.o. Ta nabízí komplexní realizace autolakoven a průmyslových provozů. Specialisté s letitými zkušenostmi vám poradí s projektovou dokumentací, dimenzováním provozu a také s konkrétními přístroji. V neposlední řadě nabízí i servis a náhradní díly. Výsledkem společné snahy vás a profesionálů bude autolakovna s maximálně efektivním provozem.

Be the first to comment

Leave a Reply

Your email address will not be published.


*