Druhy erotických masáží – 9 cest k luxusním prožitkům

Pokud už delší dobu pokukujete po salonech, které nabízejí tyto služby, nebo by vás lákalo překvapit svého partnera nebo svou partnerku, ale zatím jste nesebrali odvahu k činu, protože si nejste tak úplně jisti, zda by to bylo to pravé pro vás, pak se neváhejte začíst do následujících řádků, které vám přiblíží jednotlivé druhy erotických masáží, co vás při nich čeká a z čeho můžete vybírat.

Potom už je čistě na Vašem rozhodnutí, zda se po hlavě vrhnete do nového dobrodružství, nebo vše zůstane pouze v rovině fantazií.

Contents

Druhy erotických masáží – která je ta pravá právě pro vás

Možná jste tyto zvláštní výrazy ještě ani neslyšeli, možná slyšeli, ale stejně nevíte, co si pod nimi představit. Pojďme se tedy podívat, jaké možnosti se nám profesionální podniky nabízí:

1. Nuru masáž

V erotice existuje mnoho velmi smyslných stavů a jedním z nejsmyslnějších je, když je něco kluzkého. A přesně této vlastnosti si můžete bohatě užít. Výraz Nuru pochází z Japonštiny a znamená „kluzký“. Po příjemné koupeli budou vaše těla pokryta speciálním gelem, který je vyrobený z mořských řas Nori. Můžete se těšit na doteky celého těla, měnící se intenzitu tlaku i tempa a především nezapomenutelný zážitek.

2. Mýdlová masáž

Jestliže jste hraví a milujete bublinky, zvolte mýdlovou variantu. Díky speciální emulzi, pokryje vaše těla bohatá pěna, která bude eroticky odkrývat a zase zakrývat jednotlivé části různých partií a působit tak na vaše vizuální smysly. Masírující bude využívat celé své tělo k různě intenzivním dotekům.

3. Masáž pro muže

Chcete se nechat hýčkat? Být středem pozornosti krásné ženy a zapomenout na starosti a stres? Pak je pro vás speciálně připravená tato varianta. Je jen na vás, zda si nejprve necháte předvést erotický tanec ve spodním prádle, nebo si rovnou budete užívat doteků body to body, při kterých jste oba zcela nazí, abyste si mohl dopřávat tu nejlepší relaxaci.

4. Masáž pro ženy

I pro ženy je připravena odměna v podobě hýčkání něžnými lidskými doteky. Samozřejmostí je možnost, vybrat si, zda se vás bude rozmazlovat muž nebo žena a zda použije pouze ruce nebo celé tělo. Veškerá pozornost bude věnována jenom vašim potřebám a to za použití luxusních vonných olejů.

5. Masáž pro páry

Pokud chcete okořenit svůj sexuální život o nový zážitek, vychutnat si rozkoš v blízkosti svého partnera či partnerky a zároveň využít dovedností opravdových profesionálek, pak je pro vás tato možnost jako stvořená. Vše začne společnou lázní a poté se přesunete na pohodlné lůžko. V průběhu hýčkání si v případě zájmu můžete užívat přítomnost jeden druhého. Na rozdíl od kontaktu s profesionálkou, který má striktně vymezené hranice, můžete se svým protějškem tyto hranice bez obav překročit a kteroukoliv část vzít „do vlastních rukou“ a dovést k dokonalosti.

6. Tantrická masáž

Láká vás vše mystické a duchovní? Pak volte tuto starodávnou speciální techniku, o které se traduje, že pomáhá léčit poruchy erekce, zvyšuje vzrušivost u žen a dokonce může pomoct při snaze o otěhotnění. Dochází při ní nejen k promasírování celého těla, ale také rozproudí Vaši životní sílu tím, že uvolní zablokovanou energii prostřednictvím celé řady rituálů.

7. Masáž prostaty

Už jste slyšeli o bodu P neboli mužském G bodu? Přesně tak je označována prostata, nebo také mužská předstojná žláza. Muži při její stimulaci často dosahují orgasmu, proto je tento druh relaxace velmi oblíbený. Kromě příjemných pocitů, přináší také zdravotní prevenci – pomáhá předcházet problémům s inkontinencía impotencí

8. Footjob

Nejen ruce může mít člověk šikovné. Zkuste něco netradičního a vychutnejte si dráždění pomocí nohou. Je jen na vás, zda se rozhodnete pro bosou variantu, silonky, ponožky nebo obuv, ať už s vysokými podpatky nebo bez nich.

9. Anální masáž

Oblast hýždí a análního otvoru je plná velice citlivých nervových zakončení. Ruce profesionála vám mohou otevřít brány do stavu naprosté extáze. Pokud jste dosud nenašli odvahu tuto oblast prozkoumat, máte jedinečnou příležitost, nechat se vést odborníkem a objevit zcela novou škálu příjemných pocitů.

Co ještě by vás mohlo zajímat…

Při všech druzích erotických masáží můžete zažít, třeba i opakovaně, vyvrcholení.

Mnoho salonů nabízí možnost užít si většinu výše zmiňovaných služeb od dvou (případně více) masírujících najednou.

I přesto, že dochází na velice intimní dotyky, neočekávejte, že dojde na pohlavní styk. Samozřejmě toto platí pouze v případě, že jste se svěřili do rukou profesionálů. V domácím prostředí se fantazii a aktivitám meze nekladou.

Ta pravá

Už víte, jestli chcete vyzkoušet relaxaci v páru, při které si užijete (nejméně) dvojnásobné potěšení nebo tajemnou a léčivou Tantru? Nebo si nenecháte proklouznout mezi prsty Nuru masáž? Překvapte svůj protějšek nebo se svěřte do rukou profesionálů a užijte si nevšední zážitek, který blahodárně zapůsobí na Vaše tělo i duši.

Máte vyhlédnutou tu pravou variantu? Nebo je naopak něco, co vám připadá přímo asexuální? Svěřte se nám v komentáři!

Be the first to comment

Leave a Reply

Your email address will not be published.


*