MISTROVSTVÍ SVĚTA V HOKEJI VE VELKÉM STYLU? S C-MONT BEZ STAROSTÍ

Ať už pořádáte firemní školení, dětský den nebo jste fanoušci hokeje, společnost C-mont by rozhodně neměla chybět ve vašem adresáři. Vytočením jejich telefonního čísla vám totiž odpadne půlka starostí. O projektor, plátno, mikrofon, ozvučení, kamery a mnoho dalšího máte v tu ránu postaráno.

Společnost C-mont se již přes 13 let zabývá prodejem, pronájmem, instalací a servisem audiovizuální techniky. Naše nabídka je velmi široká a dokážeme profesionálně realizovat jak velké události se stovkami či tisíci návštěvníků, tak i malé akce pro uzavřenou společnost.“ , říkají zkušení pracovníci z C-mont.

Kompletní realizace

Vysnili jste si letošní finále MS v hokeji ve velkém stylu? Hokejisty v životní velikosti na obrovském plátně, hudbu v komerčních přestávkách, ale nevíte jak na to? C-mont se postará o kompletní realizaci vaší akce. Rádi vám poradí a doporučí nejvhodnější AV techniku, aby vaše akce proběhla bez sebemenšího zádrhelu. Samozřejmostí je příprava a instalace veškeré techniky a zaškolení na jednotlivá zařízení, abyste si v den D byli jistí obsluhou.

Prodej i pronájem

Kvalitní audiovizuální i prezentační technika není jen ke koupi, ale i pronájmu. Díky expertům ze C-mont můžete salónek v restauraci vybavit projekčním plátnem, projektorem a kvalitními reproduktory a tím přivést další zákazníky do vaší restaurace.

A hrome, něco se porouchalo! Můžete zůstat v klidu. Technici jsou vám k dispozici 7 dní v týdnu.

Buďte připraveni na velkolepé finále hokeje, skvělý dětský den nebo perfektní školení už teď. Zavolejte profíkům, nebo se za nimi rovnou zastavte. Veškeré informace najdete na www.c-mont.cz.

Be the first to comment

Leave a Reply

Your email address will not be published.


*