Transport těžkých, až 50tunových strojů nechte na odborné firmě

Potřebujete převézt, přesunout nebo jakkoli transportovat těžká břemena, stroje a pracovní zařízení? Na místě je povolat si k tomuto účelu odborníky, kteří disponují speciální technikou, mají dlouholeté zkušenosti a samozřejmě ručí za bezpečný transport. Společnost METELLURGICAL & SEEL SERVICE s.r.o. je mimo jiné orientována na stěhování strojů po Praze a okolí, stejně jako stěhování těžkých břemen po celé České republice.

Stěhují se těžká břemena, ale i celé závody

Stěhování strojů probíhá za přísného dodržení bezpečnostních předpisů. Firma je orientována nejenom na stěhování těžkých břemen, ale i na stěhování výrobních závodů. Společnost je vybavena špičkovou technikou a přepravními vozy, s jejichž pomocí je možné se dostat i do těžko přístupných prostor, úzkých uliček ve výrobních halách a skladištích. Zkušení zaměstnanci společnosti jsou připraveni na případnou demontáž a finální montáž konkrétních strojů, dovedou předměty spolehlivě složit na přepravní vozíky a vozy, stejně tak je i bezpečně ukotvit.

Maximální hmotnost přepravovaného zařízení je 50 tun

Přepravují se jak stroje, tak těžká zařízení s maximální hmotností do padesáti tun. Portfolio společnosti zahrnuje například transport lisů, ohraňováků a obráběcích center. Z realizovaných zakázek je možné zmínit stěhování mlékárenských strojů Galdi a Tetrapack, transport a montáž linky na výrobu radiátorů nebo složení a přemístění autodynamometru. Byly převáženy lisy Enger Victory a Arburg, transformátor T13, plastařské stroje a soustruhy. Došlo ke složení a ustavení vysokotlaké myčky, řezacího centra, CNC strojů, pece Striko, vrtačky a brusky Giustina.

Informace o transportu

Při objednávce transportu, již je možno učinit přes kontakty uvedené na stránkách masservice.cz, je třeba znát detailní popis strojů, odkud a kam bude stěhování probíhat, jakož i trasa přesunu.

Be the first to comment

Leave a Reply

Your email address will not be published.


*