Nejprodávanější čistička vzduchu

Zdravé bydlení není jen modním trendem. Pro mnohé z nás je to nutnost, jak se vyhnout zdravotním obtížím. Obzvláště alergici potřebují mít čistou domácnost. To však neznamená, že ostatním by se spokojené a zdravé bydlení mělo vyhýbat. Čističky vzduchu nejsou určené jen pro alergiky, ale všechny, kteří chtějí mít kvalitnější život.

K čemu slouží čistička vzduchu

Čistička vzduchu eliminuje škodlivé látky ze vzduchu, které způsobují civilizační choroby a problémy typu alergie. Slouží tedy jak k ochraně nemocných, aby se neprohlubovali jejich problémy, tak k prevenci ke vzniku alergií či jiných závažných onemocnění ze vzduchu.

Winix_filtrace_300_450

Čistička Winix U300 je nejprodávanější čističkou vzduchu

WIN_300_450_b-600x600Nejprodávanější čistička Winix U300, je díky svému výkonu, designu a funkcím špičkou na trhu. Čistička nabízí automatický provoz díky integrovanému pachovému a prachovému senzoru. V případě opotřebení filtrů, se zobrazí signalizace, která vás v čas upozorní na potřebnou výměnu.

Velkou výhodou jsou i nízké náklady čističky vzduchu Winix U300. Díky omyvatelným filtrům vychází náklady cenově lépe, než u obyčejných výměnných filtrů. Životnost tohoto uhlíkového a prachového filtru je 12 měsíců a náhradní filtry jsou běžně k dostání.

Co vše čistička vzduchu obsahuje

Čistička Winix U300 obsahuje HEPA omyvatelný filtr, který dokáže zachytit 99,97% částic o velikosti až 0,3 mikronu. Tímto filtrem neprojdou roztoči, spóry plísní, pyly, úlomky chlupů ani další alergeny.

Dále čistička obsahuje kombinovaný uhlíkový-antibakteriální filtr, který zlikviduje pachy, jako je například formaldehyd, jenž má velmi silný zápach a navíc dráždí sliznici a spojivky. Čistička Winix U300 má speciální funkci PlasmaWave, která kromě čištění vzduchu i osvěžuje celý prostor místnosti. Vzduch je pak svěží a lépe dýchatelný.

Be the first to comment

Leave a Reply

Your email address will not be published.


*