Letecká škola pro milovníky létání

Sledujete někdy letadla na obloze a říkáte si, že byste chtěli sedět uvnitř, nebo jej dokonce řídit? Nic není nemožné, neodkládejte své sny na dobu neurčitou a navštivte leteckou školu! Informujte se o poskytovaných službách a možnostech. V Blue Sky Service se najde pro každého letce něco.

Vyhlídkové lety

Toužíte proletět se po obloze a sledovat přitom okolí z takové perspektivy, jako ještě nikdy předtím? Nebo znáte někoho, kdo by chtěl? Překvapte ho a vezměte ho na vyhlídkový let vrtulníkem nebo letounem. Tímto darujete svým blízkým nezapomenutelný zážitek.

Staňte se pilotem

Nechcete v letadle jen nečinně přihlížet a rádi byste se ujali řízení? Letecká škola nabízí kromě vyhlídkových letů i možnost absolvování plnohodnotného výcviku soukromého pilota. Jde o základní výcvik a současně odrazovým můstkem pro budoucí profesionální piloty. Po získání licence můžete létat přes den za příznivého počasí, a dokonce si vzít na palubu i své známé!

Poté, co si rozmyslíte, zda byste chtěli absolvovat letecký kurz létání s vrtulníkem, letounem s křídly, nebo ultralehkým letounem, vás čeká praktická a teoretická část výuky. Praktická část zahrnuje 45 hodin létání, během nichž se naučíte vše potřebné k ovládání letadla a řešení nestandartních situací. Neméně důležitou částí kurzu je i teorie, která vám bude sestavena na základě dosavadních zkušeností a vašeho vzdělání.

Rozšiřující kurzy

Jste držitelem základního pilotního kurzu? Svou kvalifikaci si můžete rozšířit například o oprávnění létání v noci, akrobatické lety nebo oprávnění pro vícemotorové letouny. Pokud se chcete stát profesionálním pilotem, kteří touží si létáním vydělávat, potřebujete získat obchodní licenci.  Čeká vás zde zlepšování dosavadních pilotních zkušeností a také trénink řešení nouzových situací za letu.

Škola nabízí let ve cvičném proudovém letounu L-29 DELFÍN, zdroj: http://www.blueskyservice.cz/wp-content/uploads/2015/12/slider_jet.jpg
Škola nabízí let ve cvičném proudovém letounu L-29 DELFÍN, zdroj: http://www.blueskyservice.cz/wp-content/uploads/2015/12/slider_jet.jpg

Adrenalin v L-29 DELFÍN

Zažijte tu pravou atmosféru ve vojenském letounu L-29! Jde o cvičný proudový letoun, používaný ve vojenském letectvu pro komplexní výcvik vojenských stíhacích pilotů. Skutečné bojové letouny jsou ve skutečnosti jednomístné, ale cvičný proudový letoun L-29 nikoliv! Zažijete tak nevšední zážitek s bývalými piloty stíhaček, stíhacích bombardérů a současně s dlouholetými učiteli létání. Čeká vás jak adrenalin, tak příjemné prostředí letecké školy Blue Sky Service.

I když neplánujete stát se pilotem letounu, každý by měl alespoň jednou za život poznat kouzlo létání, například formou vyhlídkového letu. Půjde o zážitek, na který nikdy nezapomenete a budete si jej uchovávat po celý život. Porozhlédněte se po nabídce vyhlídkových letů a posuďte sami, zda vás podobný zážitek osloví.

 

Be the first to comment

Leave a Reply

Your email address will not be published.


*