Víte, že si můžete koupit stírací losy online?

Stírací losy jsou jednou z nejoblíbenějších forem hazardních her u nás. Snad každý si někdy koupil los za dvacku a doufal ve výhru.

Stírací losy jsou u nás populární. Začaly se prodávat už za minulého režimu. Ten hlavní boom však nastal v devadesátých letech minulého století. Najednou se u nás objevila spousta různých losů. Nejznámější jsou ty od Sazky a hlavně Tutovka. Ta však byla kombinací stíracích losů a další hry v televizním studiu.

Podle statistik Unie herního průmyslu ČR jsou stírací losy, které patří do kategorie okamžité loterie, spolu s číselnou loterií nejoblíbenější formou hazardních her v České republice. Kupují je stejně muži, tak i ženy. Jde o jediný typ, kde je poměr vyrovnaný. U všech dalších forem sází více muži.

Dneska si losy můžete koupit v trafice, na poště nebo benzínce. S rozvojem internetu a vznikem online kasin si však losy můžete koupit i na internetu online. Jsou tak dostupná 24/7 z jakéhokoliv místa. Stačí mít jen připojení k internetu, hrací účet a na něm peníze.

Ty nejlepší stránky jako je Unibet Casino nabízí až 20 různých stíracích losů online. Ceny jsou od 25 Kč a vyhrát můžete až stovky tisíc korun na jedno setření. Aby byl pocit ze stírání co nejvíce autentický, můžete si vybrat z předmětů, které chcete použít. Tak máte na výběr minci, prsten nebo klíče.

Be the first to comment

Leave a Reply

Your email address will not be published.


*