Kvalitní propagační materiály zvýší zisk vaší firmy

Přemýšlíte, jak se lépe a více přiblížit zákazníkům. Máte uživatelsky přístupný web, sdílíte informace o svých projektech na sociálních sítích, manažeři firmy se snaží, seč můžou, aby o společnosti dali vědět co nejvíce partnerům a zákazníkům. A stále to není ono? Nezatracujte tištěné propagační materiály. Křídový papír, hezká vazba, precizní fotografie a bezchybný text dovedou oslovit staromilné klienty, které baví listovat v materiálech a pročítat si informace v klidu u kávy nebo při čekání na schůzce.

Internet jde do pozadí, v kurzu jsou tištěné brožury

Vypadá to, že doba nenahrává výrobě tištěných brožur, reklamních letáků a poutavých vizitek. Opak je pravdou. V době internetu, facebooku a instagramu jsou hezké fotky s důmyslně zvoleným textem lákadlem, jež když zákazníci obdrží, s chutí si jej prolistují. Tiskárna České Budějovice nabízí své polygrafické, tiskařské a vazačské práce zájemcům z řad živnostníků, studentů i jednotlivců.

Špičkové stroje umožňují zpracovávat jakékoliv zakázky

Tisk České Budějovice pro formát B2 je realizován díky čtyřbarevnému ofsetovému stroji Heidelberg, barevné digitální tiskárně Konica Minolta a plotru Canon. Kromě tisku se tiskoviny zpracovávají do finální fáze ořezem, skládáním, kompletací a vazbou. Brožury, katalogy a knihy se vážou s pomocí kroužkové vazby Twin Wire, linky pro V1, lepičky pro V2 a šičky pro vazby V4. V případě zájmu zákazníků se provádějí výseky a laminace.

Krátké lhůty, kvalita a příznivé ceny

V tiskárně se dbá na dodržování pracovních postupů pro bezchybný efekt i na rychlost dodání tiskovin zákazníkům, kteří jsou v časovém presu a potřebují mít tisk zhotoven v co nejkratší lhůtě. Věrným zákazníkům, kteří se vracejí, i klientům s velkoobjemovými zakázkami se vymýšlejí zajímavé finanční podmínky. Všichni spokojení zákazníci jsou vizitkou dobře odvedené práce.

Be the first to comment

Leave a Reply

Your email address will not be published.


*