Prohlédněte si krásy Česka z nebe. Let balónem je nezapomenutelným zážitkem

Léto je v plném proudu a vy jistě přemýšlíte, jak naložíte s volným časem, kdy hodláte čerpat dovolenou v práci. Pěkné počasí přímo vybízí k turistickým výletům za krásami Čech, přírodními zajímavostmi a památkami. Ty se ale dají spatřit i ze zcela jiné perspektivy. Stačí si sjednat let balónem.

Pohled z ptačí perspektivy vám naskytne úplně jinou dimenzi. Lety balónem jsou zážitkem, na který většina lidí ráda vzpomíná ještě hodně dlouhou dobu. I za pouhou hodinku ve vzduchu máte možnost vidět více nežli za celodenní túru. Navíc bez fyzické námahy.

Zážitek k nezaplacení

Běžný vyhlídkový let balónem není ani nijak drahý. Ceny se pohybují už pod hranicí 4 tisíc korun. A to jistě není mnoho, vezmete-li v potaz, že jde o skutečně jedinečný zážitek. Lety balónem si můžete užít s celou rodinou či přáteli. Jedná se i o skvělý dárek k narozeninám, případně jiným slavnostním okamžikům. Některé společnosti dokonce nabízejí i možnost privátních letů pro 2 osoby. Jde pak o romantickou záležitost, díky níž s partnerem prožijete netradiční zážitky, jež vás ještě více spojí.

Let balónem vás nudí? Vyzkoušejte seskok padákem

V tuzemsku jsou lety balónem stále oblíbenější. A nejen ony. Pokud máte rádi adrenalin, doporučuji vyzkoušet rovněž seskoky padákem. Ti zkušenější z vás, kteří prodělají výcvik, si mohou skočit zcela sami. Pro méně zkušené jsou pak vhodné tandemové seskoky, kdy u sebe máte zkušeného instruktora. Na tandemový seskok nemusíte mít prakticky žádné zkušenosti, stačí jen krátké zaučení, jak se ve vzduchu chovat.

Pokud máte zájem o lety balónem, navštivte web www.leteckezazitky.cz/Balony. Společnost, jež jej provozuje, nabízí aktuálně lety na více než 20 lokalitách po celé České republice. Namátkou třeba v okolí Karlštejna a nad Prahou.

Be the first to comment

Leave a Reply

Your email address will not be published.


*