Jak nenaletět při nákupu satelitní antény nebo běžné kamery

Poptávka po moderní elektronice roste, a této skutečnosti využívají různé podvodné společnosti, které nabízejí produkty na internetu bez možnosti ozkoušení, případné montáže a záručního i pozáručního servisu. Před takovým nákupem spotřebitele varujeme. Možná ušetříte nemalé částky při prvním nákupu, ale následně můžete splakat nad výdělkem. Pokud narazíte na e-shop, jenž je zaštítěn kamennou prodejnou, máte vyhráno.

Výhodné nakupování elektroniky v kamenném obchodě

Jednotlivé výrobky si můžete prohlédnout z pohodlí domova, ale konečný nákup provedete v kamenné prodejně. Pokud vás překvapí problém, nerozumíte konkrétním datům a informacím o výrobku, konzultace s pracovníky prodejny a přímými dodavateli vám zmírní nepříjemnosti a komplikace, jež můžou v průběhu činnosti zařízení nastat.

Záruční a pozáruční servis všech produktů

Renomované tuzemské a zahraniční značky jako EMP Centauri, Golden Median Megasat, Strong, Ferguson, AB Com, Kartina TV, Hikvision, Avtech a NUUO, které zastupují výrobky satelitní a kamerové techniky z obchodu Kenex.cz, jsou zárukou bezchybného fungování. Na všechno zboží se poskytuje dvouletá záruční lhůta, během níž jsou jednotlivé přístroje odborně kontrolovány v případě nastalých závad. Avšak i pozáruční servis je samozřejmou aktivitou prováděnou zkušenými techniky společnosti. Díky tomu, že firma Kenex sídlí v kamenném obchodě v Praze, nemůže se vám stát, že v případě nějakého problému se prodejci nedovoláte nebo jej nebude možné jakkoliv kontaktovat.

Montáže systémů renomovaných značek

Šíře sortimentu není zaměřena jen na satelitní přijímače, antény, kamery, IP tv, satelitní komplety a DiseqC přepínače. Vyberete si tu i domovní videotelefony, kamerové systémy, dálkové ovladače nebo potřeby pro dům a zahradu. Společnost se soustředí i na montáž jednotlivých zařízení a souprav, poskytuje odborné proškolení, jak systémy obsluhovat. Nenaleťte bezejmenným podvodníkům, když se můžete obrátit na profesionály.

Be the first to comment

Leave a Reply

Your email address will not be published.


*