Kvalitní geodetické práce díky nejmodernější technologii

x

Věděli byste, na koho se obrátit v případě, že budete potřebovat některou z geodetických služeb? Mezi firmy, které lze doporučit díky kvalitně odváděné práci, je společnost VISIONPLAN-3D, specialista v oboru geodézie. Svoji geodetickou činnost nabízí veřejnosti i podnikatelům jako jsou projekční kanceláře a stavební firmy. Pokud se tedy chystáte stavět nebo vyřizovat záležitosti v katastru nemovitostí, firma VISIONPLAN-3D je vám k dispozici.

Co vše společnost VISIONPLAN-3D provádí v rámci geodetické činnosti? Je to například zaměření pozemku pro vypracování projektu domu, vytyčení stavby nebo pozemku, také vám vypracuje geometrické plány potřebné pro katastrální úřad. VISIONPLAN-3D pracuje s nejmodernější technologií pro přesná data a výstupy, umí vytvořit 3D modely, vizualizace a také virtuální prohlídky.

Odborníci z firmy VISIONPLAN-3D mají za sebou zkušenosti již ze stovek realizací napříč celým oborem geodézie. Poradí si také s nekonvenční situací a navrhnou i řešení na míru. Seznamte se se společností VISIONPLAN-3D na jejích webových stránkách. Sjednejte si nezávaznou úvodní konzultaci zdarma. 

Be the first to comment

Leave a Reply

Your email address will not be published.


*