Koloběžky se vracejí do módy, i pro dospělé

Říkáte si, že to není tak dávno, co jste se s kamarády proháněli po dětských hřištích na koloběžce? O pár let později se na koloběžce objevily i vaše děti a vy jste jim možná tak trošku záviděli? Jízda na koloběžce byla vždycky velká zábava.

 

Nemusíte smutnit, velký návrat koloběžek je zpátky! A to dokonce jak pro děti, tak i pro dospělé! Koloběžky pro dospělé jsou velmi populární a pořídit si je můžete dokonce i vy. Společně pak můžete rodině podnikat výlety na koloběžkách a užijete si spoustu zábavy.

Pro malé i velké

Koloběžky se dnes vyrábí pro každého, pro děti i pro dospělé, kteří jsou aktivní a mají chuť do života. Díky koloběžce tak do svého života zařadíte pohyb a také zábavu. Můžete se tak stát aktivním rodičem, který bude se svým dítětem podnikat spoustu výletů na koloběžkách. Koloběžky pro dospělé však nejsou jen o zábavě a dobrému pocitu, jde zde i o pohyb, který při jízdě na koloběžce vydáváte. Možná se vám to nezdá, ale při jízdě na koloběžce zatěžujete docela rovnoměrně svaly v celém vašem těle. Koloběžka pro dospělé tak pomáhá zpevnit svaly, podporuje fyzickou kondici a posiluje svaly. Je ideálním v pomoci při hubnutí.

half-pipe-241060_640

Cestování po městě

Už vás nudí cestování MHD nebo autem? S koloběžkou ve městě můžete projet mezi uličkami a nemusíte jít pěšky. Jste tu mnohem rychleji a ještě se vyhnete případné kolizi. Snadno z ní přejdete do chůze.

Malá skládací koloběžka s polyuretanovými kolečky je následovnicí inline bruslí. K této přepravě se vám bude hodit. Lacinějším materiálem je ocel, kvalitní koloběžky jsou z hliníku. Důležitými parametry je např. regulace řídítek a také dobré brzdy.

mature-62489_640Pokud chcete, aby vaše koloběžka splňovala předpoklady spíše cyklistického kola, kupte si tu s nafukovacími pneumatikami. Lépe se vyrovnává s nerovnostmi terénu a je komfortnější. Záleží, jak chcete koloběžku používat. Rodinné výlety bez absence šlapek a přehazovačky jsou mnohem méně náročným dopravním prostředkem na údržbu.

 

Koloběžkuje celá rodina

Koloběžka zažívá obrovský návrat a volá po vyzkoušení. Nejsou však k dostání jen koloběžky pro děti, ale také pro dospělé. Můžete si koloběžku pořídit celá rodina a vydávat se na různé výlety do přírody. Spolu si užijete kopec zábavy, budete na čerstvém vzduchu a trávíte čas pospolu, jako rodina. Jste-li aktivní, rádi cestujete, jezdíte na kole a sportujete, pak je koloběžka pro dospělé to pravé pro vás. Pamatujete si, jak bylo fajn se v dětství se svými kamarády projíždět na koloběžce okolo vašeho domu? Tento pocit si můžete znovu přivolat! Vyzkoušejte si znovu na vlastní kůži ten skvělý a ryzí pocit, který jízda na koloběžce přináší, a ihned se do ní zamilujete.

Nezapomeňte, že se koloběžky dají i půjčit, např. horské koloběžky na Šumavě, crossové koloběžky na Vysočině nebo terénní koloběžky v Rokytnici nad Jizerou. Je jich spoustu druhů a vybere si člověk klidné povahy i ten, co hledá adrenalin. Užít se dá i zpáteční výlet ze Sněžníku nebo Ještědu, rovněž tu jsou k mání a v mnoha dalších místech ČR bezpochyby také.

Be the first to comment

Leave a Reply

Your email address will not be published.


*