Specialisté vám poradí se založením společnosti

Máte nápad na podnikání, ale nevyznáte v českých zákonech? Dělá vám starost založení s.r.o a rádi byste věděli co je k tomu potřeba? Nechte si poradit specialisty na zakládání firem, kteří vyřeší všechny náležité úkony za vás. Založení firmy je jednoduché, když víte na koho se obrátit.

Nejčastějším typem obchodní společnosti je společnost s ručením omezeným. Na výběr však máte ještě z dalších třech druhů. Vybírat si můžete z akciové společnosti, komoditní společnosti nebo veřejné obchodní společnosti. Různé formy mají jiné podmínky k založení a vždy se informujte přímo na váš daný typ společnosti.

Založení společnosti odborníky

K založení s.r.o. vám stačí kapitál od 12222 Kč, pokud oslovíte specialisty. Založení svépomocí může být komplikovanější. Nic podstatného vám tedy nebrání v cestě k založení firmy. Jenže problém může nastat ve vyřizování celého procesu. Úřednický proces totiž trvá týdny až měsíce zařizování. V případě, že odevzdáte špatné podklady, musí jednotlivé úřady vše znova zkontrolovat a průměrná doba vyřizování probíhá kolem 30 dnů. Pokud tedy budete chybovat, můžete se celková doba vyřízení protáhnout až na 60 dní. Pokud se chcete celé této administrativě vyhnout, obraťte se na specialisty.

blogging-336376_640

Na trhu funguje řada firem, které se specializují na založení s.r.o. Tyto společnosti vám poradí, jaký typ společnosti je pro vás ten pravý a zároveň vám vytvoří firmu na míru. Navíc plno společností disponuje již založeným s.r.o. a tak stačí pouze vyplnit formality a můžete již druhý den rozjet na plno své podnikání.

V případě, že nechcete zakoupit vytvořenou společnost, můžete si nechat založit vlastní. Tento proces je však náročnější na čas, ale záleží na konkrétních požadavcích. Cena za založení společnosti se u nejlepších poskytovatelů pohybuje od 12222 Kč. V případě, že vezmete v potaz dobu a starosti, které byste strávili s vyřizováním, je tato částka malou daní za dny či týdny klidu a prostoru k věnování se vlastního podnikání.

Be the first to comment

Leave a Reply

Your email address will not be published.


*