Topidla a odvlhčovače vysoké kvality

Moderním, úsporným a vůči životnímu prostředí šetrným topením jsou tepelná čerpadla. V principu se dělí podle zdroje, ze kterého se teplo čerpá – vzduch, země a voda. Z pohledu pořizovacích nákladů a nenáročnosti na instalaci jsou nejvýhodnější tepelná čerpadla využívající okolní vzduch.

Tepelne-cerpadlo-EMF-150-207-600x600Přednost a skvělá perspektiva těchto topidel spočívá hlavně v tom, že topením nevznikají žádné škodlivé emise. Tepelná čerpadla získávají 75% bezplatné energie z okolního vzduchu a pouze zbývajících 25% dodatkové energie je třeba dodat na pohon tepelného čerpadla. Tepelná čerpadla nejsou na rozdíl například od solárních panelů závislá na slunečním svitu, ale jsou funkční i v zimním období, dokonce i při venkovní teplotě až do -20°C.

Technologie, která šetří náklady

Z hlediska technického řešení je převratnou novinkou invertorová technologie, která šetří náklady za odebranou elektřinu. Značka REMKO nabízí invertorová tepelná čerpadla pro topení, ohřev užitkové vody a pro chlazení v létě. Princip úspory invertorové techniky je založen na plynulém přizpůsobení otáček kompresor potřebnému tepelnému nebo chladícímu výkonu. Pozvolnou regulací lze dosáhnout větší úspory energie, účinnějšího provozu a delší životnosti tepelného čerpadla.

pronajem-odvlhcovacuFirma REMKO nabízí dodávky tepelných čerpadel a montáže topidel na klíč. Kompletní dodávka znamená navržení projektu na míru, montáž tepelného čerpadla na místě, jeho zprovoznění a odzkoušení. Zákazník tak může tepelné čerpadlo ihned používat. Součástí dodávky je také pravidelný servis.

Speciální službou jsou časově omezené dodávky tepla. Jedná se například o vytápění párty stanů při konání kulturních a jiných akcí. Zrovna tak lze vytápět stavby nebo průmyslové haly apd. Firma může nainstalovat naftová topidla, připojit je k nádržím s palivem a zprovoznit je v nejkratším možném čase na dobu, podle potřeb zákazníka.

K dalším službám patří půjčovna odvlhčovačů. Odvlhčovače snižují vlhkost v objektech, kde vzdušná vlhkost přesahuje 70%. Vodní páry se v odvlhčovači vysráží s chladným povrchem a voda se odvede do přepadové komory. Vysušený vzduch se zahřívá a odvádí zpět do místnosti. Půjčovna disponuje jak malými odvlhčovači do domácností, tak profesionálními typy určenými pro velké objekty, sklepy, sklady apd.

Be the first to comment

Leave a Reply

Your email address will not be published.


*