Jeřáb má široké uplatnění, nejen ve stavebnictví

Ve stavební průmyslu se používají jeřáby běžně, ostatně není se čemu divit, pomáhají například s těžkými břemeny. Jedná se o vskutku praktické pomocníky, kteří vám však přijdou vhod i ve výrobě automobilů či strojírenství. V následujících řádcích vám představíme moderní jeřáby, které vás nadchnou po všech stránkách, především však po té funkční.

Velkou výhodou je, že jeřáb stavební si můžete nejen zakoupit, ale klidně jen pronajmout. Jestliže tedy neplánujete jeho každodenní využívání, případně ho potřebujete na dočasnou dobu, pronájem je lepší řešení.

Jaké druhy jeřábů existují?

Co společnost, to jiná nabídka. Pokud byste se obrátili na odborníka Uplifter CZ s.r.o., v jeho portfoliu najdete hned tři kategorie – minijeřáby, mobilní a přívěsné jeřáby. Velké oblíbenosti se těší především první varianta, protože minijeřáby jsou variabilní a charakteristické optimálním poměrem cena a kvalita.

Další možností jsou mobilní jeřáby, které zvládnou náklad až 90 tun. Jedná se o jakousi příjemnou kombinaci vysokozdvižných strojů a velkých zařízení s podpěrou. Poslední skupinou jsou přívěsné jeřáby, s nimiž se setkáte na stavbách. Obejdete se tak bez lešení a zvýšíte i samotnou bezpečnost na stavbě.

Ostatní manipulační technika

Společnost Uplifter CZ s.r.o. má v nabídce nejen jeřáby, ale i další manipulační techniku a pomůcky, jako je sklo přísavka. Vakuové přísavky na sklo mají různé nosnosti, takže je důležité si uvědomit, co chcete s přísavkou nosit, například okna. Snadno přemístíte sklo s hladkým povrchem, menší skleněné tabule, ale i další materiály s nepórovitou plochou.

Investujte, případně si půjčte kvalitní vybavení, protože bez něho se neobejdete. Ušetříte si také práci a čas, což je v dnešní době opravdu důležité. Uplifter CZ s.r.o. poskytuje v případě potřeby i poradenství.

Be the first to comment

Leave a Reply

Your email address will not be published.


*