Chystáte se koupit nemovitost? Nejdříve nainstalujte aplikaci MP Home

Plánujete se konečně přestěhovat do vlastního? Začínáte si šetřit na bydlení? Poohlížíte se po bytech a domech? Zajímají vás informace související s nemovitostmi? Než se vrhnete do víru trhu s nemovitostmi, nainstalujte si do svého telefonu či tabletu aplikaci MP Home.

MP Home je mobilní aplikace od Modré pyramidy, kterou můžete nainstalovat na zařízení se systémem iOS od verze 10 a telefony či tablety s Androidem ve verzi 6 a vyšší. A komu se hodí?

Contents

Aplikace nejen pro klienty Modré pyramidy

Jste-li klienty Modré pyramidy, aplikaci oceníte o to více. Objevíte v ní totiž přehled vašich produktů – budete mít přehled nad sjednaným stavebním spořením i úvěrem na bydlení. Kromě toho je však aplikace nabitá dalšími praktickými informacemi a funkcemi, které vám pomohou najít bydlení snů. V žádném případě tedy není určená výhradně pro klienty Modré pyramidy. Hodí se každému, kdo se chystá pořídit nové bydlení.

Cesta k novému bydlení prostřednictvím aplikace

MP Home vám pomůže se vším od spoření přes vyhledání správné nemovitosti až po vyřízení papírování na katastru. Nedělejte si starosti s tím, že nevíte, co všechno koupě nemovitosti obnáší. Neví to většina mladých lidí, kteří si pořizují svůj první, a kolikrát i poslední domov.

Modrá pyramida tohle všechno ví. Je si moc dobře vědoma toho, že koupě bytu či domu je pro většinu lidí největší životní investicí. Proto jim cestu k hezkému bydlení co nejvíce usnadňuje, nejen pro případy nákupu, ale i rekonstrukce. Snaží se o to ve článcích na svém blogu a samozřejmě i prostřednictvím aplikace. Po boku získaných odborných informací pak přijde vhod i dobrá půjčka na rekonstrukci či koupi nemovitosti, ať už je to Rychloúvěr, Hypoúvěr nebo jiný finanční produkt. Vybere si každý.

Krok číslo jedna: Začněte spořit

Přímo přes aplikaci máte možnost si u Modré pyramidy sjednat stavební spoření. Odkudkoliv, pohodlně a během několika minut. Detaily o průběhu tohoto spoření pak samozřejmě uvidíte v aplikaci, takže v jakoukoliv chvíli přesně víte, na čem jste.

Podrobnosti uvidíte v aplikaci i pro každý úvěr u Modré pyramidy. Aplikace vám zobrazí všechny informace, jež potřebujete vědět – v jakém stavu se úvěr nachází, jaké dokumenty ještě potřebujete dodat, na co byste neměli zapomenout atd.

V aplikaci si dokonce najdete nemovitost

Už jste si založili spoření? Výborně, je čas poohlédnout se po tom krásném domečku nebo bytě. Kde jinde, než přímo v aplikaci! V sekci Nemovitosti totiž objevíte přehled nabídek od různých realitních kanceláří. Jsou zobrazované pěkně na mapě, abyste se mohli soustředit pouze na lokalitu, jež vás zajímá. Nemovitosti je možné filtrovat dle různých kritérií a favority si samozřejmě můžete ukládat.

Veškeré dokumenty k nemovitosti na jednom místě

Vyřizujete úvěr na bydlení? S aplikací je to hračka, dokonce přes ni můžete nahrát potřebné dokumenty. Ty si tady také kdykoliv prohlédnete. Na jednom místě vidíte, jaké dokumenty jste již dodali, a které ještě potřebujete nahrát. Dostanete se i ke kopiím smluv k jednotlivým úvěrům.

Ve složce Šanon je kromě toho možné uchovávat jakékoliv vaše vlastní dokumenty. Můžete si sem nahrávat různé faktury a doklady, abyste měli vše potřebné pro vaši nemovitost na jednom místě.

Zeptáte se na cokoliv

Přímo v aplikaci máte rovněž kontakt na osobního poradce. Když vás bude zajímat cokoliv, co jste v aplikaci nenašli, prostě mu napíšete. Online na chatu. Cílem aplikace totiž je provést vás cestou k vysněnému bydlení, usnadnit vám žádosti o úvěry a spoření, nabídnout vám veškeré informace.

Jak aplikaci získat?

Stáhnete si ji na Google Play či App Store. Jestliže jste klienty Komerční banky, můžete směle použít přihlašovací údaje do aplikace MojeBanka. Jinak je zapotřebí stavit se na pobočku Modré pyramidy, tam vám vytvoří přihlašovací údaje a naučí vás aplikaci využívat. Pak už si budete vše vyřizovat v klidu z pohodlí domova, jak začalo být v roce 2020 běžné.

Be the first to comment

Leave a Reply

Your email address will not be published.


*