Ruční nářadí – Narex, Makita, vrtačky

ELESPO je známou společností, která nabízí široký výběr ručního nářadí v kamenných obchodech i v e-shopu. Firma nabízí tisíce výrobků představujících nejkvalitnější ruční nářadí jako jsou elektrické i aku vrtačky, brusky, hoblíky, pilky, bourací kladiva a další nářadí renomovaných a světově uznávaných značek Bosch, Hitachi DeWALT, Dolmar, Hecht a řady dalších.

Mezi nimi se však neztrácí ani značky Narex a Makita. Oba tito výrobci produkují kvalitní ruční nářadí pro amatérské kutily i profesionály. V kamenných obchodech vám ochotní a znalí prodavači vysvětlí, jak zacházet s tímto ručním nářadím a doporučí vám pro vaše potřeby to nejvhodnější. V e-shopu si můžete vybírat z více než šesti tisíc produktů a také využívat různých slevových akcí. Nabídky jsou zde denně aktualizovány, obohacovány o novinky i o informace ohledně charakteristik jednotlivých druhů nářadí včetně záručních a pozáručních servisů a dalších údajů.

RRR-2165

ELESPO působí na trhu již více než 20 let a po celou dobu se zabývá prodejem a servisem ručního elektrického i aku nářadí i zahradní techniky. Zákazníkům nabízí nejrůznější prodejní akce a také možnost prodeje na splátky, což umožňuje pořídit si kvalitní špičkové ruční nářadí téměř každému, kdo potřebuje v své domácnosti, dílně, garáži či na zahradě něco kutit, stavět, montovat, opravovat atd. Pokud si objednáte v e-shopu jakékoliv ruční nářadí v celkové hodnotě nad pět tisíc Kč, budete mít jeho dopravu až domů zdarma.

587f25353ce5def90e5ac56e8aa047eb.image.696x600

Mezi vrtačkami je novinkou aku vrtačka 6271 DWPE MAKITA. Pokud si tutu vrtačku objednáte na e-shopu, budete ji mít do 24 hodin. Vrtačka má výkon vrtání do oceli 10 mm a do dřeva 25 mm a rozsah sklíčidla je od 0,8 do 10 mm. Součástí dodávky vrtačky vážící 1,5 kg je plastový přepravní kufr, 2 ks akumulátorů a hodinová nabíječka.

Pro běžného kutila je vhodná například elektrická vrtačka NAREX EV 13 F-H3, která má plynulý rozběh na spínači pro pohodlné navrtávání, elektronickou regulaci otáček a jejich doladění podle druhu materiálu, pravý i levý chod a rychloupínací sklíčidlo.

Be the first to comment

Leave a Reply

Your email address will not be published.


*