Invalidní vozík, invalidní skútr

Invalidní vozíky a skútry jsou vítaným pomocníkem, který dokáže zajistit rychlou mobilitu i v momentě, kdy to fyzický stav nedovoluje. Ačkoliv s nimi nemá mnoho lidí příliš zkušeností, jsou u nás dostupné prostřednictvím specializovaného výrobce.

Velkoobchodním prodejem se zdravotními pomůckami se zabývá společnost KrosMedical, která byla založena v r. 2008 v Nizozemsku a několik let již působí i na trhu v ČR. V současné době se zaměřuje především na prodej invalidních vozíků a skútrů, ale i chodítek pro seniory, polohovacích postelí a jiných rehabilitačních pomůcek. Hlavní specializací jsou však invalidní vozíky a také invalidní skútry.

13042-invacare-comet1Čekací lhůty jsou velice krátké díky velkokapacitním skladům. Při výběru vhodného vozíku či skútru vám pomohou kvalifikovaní pracovníci, kteří s vámi projednají vaše přání a požadavky, které od zdravotní pomůcky očekáváte, a které vám pomohou k soběstačnosti při běžných denních činnostech, ke kterým patří hygiena, oblékání, stravování nebo přesouvání z místa na místo. Invalidní vozík tak mnoha lidem po úrazu nebo onemocnění umožňují zařadit se zpět do normálního života.

Široký výběr zahrnuje jak nové, tak i použité invalidní vozíky od renomovaných evropských výrobců, jako je Meyra, Sunrise Medical, Excel a další. Na skladě jsou různé velikosti a typy invalidních vozíků, od skládacích, přes pevné, sportovní až po dětské vozíky. Pochopitelně, že si můžete vybrat také mezi mechanickým a elektrickým invalidním vozíkem. U nových invalidních vozíků je poskytován záruční i pozáruční servis a po jeho dobu nebo v případě nutnosti opravy je samozřejmostí, že si zcela zdarma můžete vypůjčit podobný produkt. Formy zapůjčení invalidního vozíku využívají také lidé pro krátkodobé používání například při nutnosti rehabilitování, pro denní i vícedenní výlety nebo na delší dovolenou.

Pro zvýšení pohodlí a zařazení do plnohodnotného života slouží invalidní skútry, které jsou buď tříkolové nebo čtyřkolové. První skupina je určena pro osoby do 120 kg a je určena pro pohyb po bytě, po obchodních domech a zpevněných cestách ve městech. Čtyřkolový výpočet mzdy s lepší stabilitou mohou využít i lidé s nadváhou. Mohou se na něm pohybovat i po nekvalitních polních či lesních cestách, nebo po zahradě a užívat si soběstačnosti a pobytu v přírodě.

Be the first to comment

Leave a Reply

Your email address will not be published.


*