Jaký rozdíl udělají papírové ručníky při sušení rukou oproti tryskovým vysoušečům?

Správné mytí rukou přispívá k lepší hygieně a eliminaci šíření patogenů po okolí. Podívejte se, jak si vedou papírové ručníky oproti vysoušečům.

Contents

Proč je důležité dodržovat hygienu

Dobrá hygiena rukou začíná u správného mytí rukou za pomoci mýdla a končí důkladným osušením pokožky rukou. Pokud jde o možnosti sušení rukou ve vaší umývárně, stojíte před důležitým rozhodnutím. Vybrat designové a moderní tryskové vysoušeče nebo zvolit klasiku v podobě zásobníků na ručníky papírové skládané?

Co preferují návštěvníci umýváren?

Papírové ručníky preferuje více jak 90 % dotázaných. Navíc představují hygieničtější možnost, která může pomoci udržet vaše zařízení hygieničtější.

Tryskové vysoušeče sice fungují rychle, ale mohou znovu kontaminovat čerstvě umyté ruce a vystavit je většímu množství patogenních zárodků než před mytím. Dále způsobují vyfouknutí zárodečných kapiček do vzduchu a ty kontaminují ještě více povrchů. Povrchy tryskových sušičů pojmou až 1000 krát více bakterií oproti zásobníkům na papírové ručníky.

Výhody papírových ručníků

Pokud při sušení rukou použijete papírový ručník, způsobíte během sušení tření, a tak odstraníte až 77 % bakterií, které zůstávají na rukou po umytí. Papírové ručníky také snižují riziko přenosu na jiné povrchy a jsou doporučenou metodou sušení rukou Světovou zdravotnickou organizací.

Pro sušení rukou doporučujeme používat například papírové ručníky Papernet. Ty jsou vyrobeny inovativní technologií Dry Tech, při které papír získává vyšší měkkost, objem a pevnost. Díky tomu se snižuje množství jejich použití na jedno utření rukou a tím snižují náklady i množství odpadu.

Bezpečí v ordinacích zajistí papírové podložky

Papírová podložka na lůžko se stane nepostradatelnou hygienickou pomůckou pro ordinace a ambulance. Podložka usnadňuje zdravotnickému personálu zajistit vysokou úroveň hygieny jednoduchým odtržením požadované délky papírové podložky díky perforaci. Jednorázová podložka je vyrobena z celulózy, která je savá, měkká a pevná. Každá role je zvlášť balená ve folii.

Be the first to comment

Leave a Reply

Your email address will not be published.


*