Jak zdokonalit dětskou párty

Vaše dítě bude mít narozeniny a jeho velkým přáním je mít skvělou párty, na kterou si bude moci pozvat své kamarády? Říkáte si, jak taková dětská párty má vypadat? A také nechcete své milované bytůstky zklamat? Tak to tedy nebude jednoduchý úkol. Děti jsou velmi nevděčná a hlavně velmi upřímná stvoření. A co se jim nelíbí, to okamžitě bez skrupulí oznámí. Co tedy rozhodně nesmí chybět na dětské párty, aby i rodiče byli za hvězdy?

Balónky, kloboučky a dort

Každá párty musí vypadat jako veselý rej. Tedy nesmí chybět barevné doplňky. Balónky, talířky na cukroví a na zákusky či kloboučky s barevnými motivy nebo motivy oblíbených hrdinů. Dětem budou přímo zářit oči. A nezapomeňme pořídit nějaký ten sladký dárek například v podobě originálního dortového potěšení.

Hlavně sladkosti

Dort už máme a co dále? Určitě spoustu sladkostí, děti je jednoduše milují. Tedy po všech koutech vašeho byru na narozeninové párty musí být po ruce bonbony, čokoládky, zákusky, ale také například cukrová vata! To budete teprve hrdinové. Ale kde ji vzít?

Přístroj Orava CM-550 A je stroj na výrobu cukrové vaty. Pomocník, jehož všechny děti milují, vyrobí sladké pokušení jednoduše, rychle a navíc se snadno čistí. Navíc cukr, ze kterého se cukrová vata vyrábí, můžete přibarvit potravinářskou barvou různých odstínů, takže růžová, zelená, modrá, žlutá, zda červená cukrová vata potěší a pobaví všechny malé strávníky.

Součástí balení je i 10 ks dřevěných paliček na výrobu cukrové vaty. Kvalitní cukrová vata za pár korun, kterou doma vykouzlíte, vás v očích vašich dětí a jejich kamarádů vynese na první příčky dětských hitparád o nejlepší mámu na světě.

Technické parametry:Napájení: 230 V~ 50 Hz, příkon: max. 500 W, Rozměry: 273 x 185 x 273 mm a hmotnost: 1,35 kg.

A možná přijde i kouzelník

A co ještě může být příjemným překvapením pro děti na dětské párty? A co třeba klaun nebo kouzelník? Takový kouzelník může pobavit i samotné rodiče.

Nebo pěkná hudba z přenosného stylového a „cool“ MP3/WMA přehrávače s FM rádiem RSU-03. Nahrává ve formátu MP3. Nechybí USB vstup a SD/MMC slot, konektor propřipojení stereo sluchadel a AUX In konektor pro připojení externího zařízení.

Na LCD displeji se zobrazují čísla skladeb a stav přehrávaní, čas, frekvence stanice a podobně. Zařízení je vybavené i budíkem s funkcí SNOOZE (opakovaný alarm) a SLEEP (automatické vypnutí). Pro pohodlné ovládaní má RSU-03 přibalené dálkové ovládaní, kterým si můžete přepínat oblíbené písničky. Umožňuje napájení z elektrické sítě, nebo z baterií. Zachovaní správného času při výpadku elektrické energie zabezpečí náhradní baterie.

Děti budou mít cukrovou vatu, dort, balónky i hudbu, vy ráno budíček a nebude existovat lepší párty než ta vašeho dítěte.

Be the first to comment

Leave a Reply

Your email address will not be published.


*