Jak nejlépe připravit své dítě na přijímačky z matematiky a českého jazyka?

Již je to několik let, co se staly jednotné přijímací zkoušky Cermat povinnou zkouškou, kterou musí absolvovat žáci 5. a 9. tříd, kteří se hlásí na gymnázia či střední školu s maturitou. Mnohým žákům však dělá matematika a český jazyk velké problémy. A co tedy udělat pro to, aby tomu tak nebylo a zvládli se dostat na vysněnou školu? Řešením mohou být přijímačky nanečisto, které poskytnou žákům řadu výhod. 

Přijímačky nanečisto přináší řadu výhod

Přijímačky nanečisto se těší v posledních letech velké oblibě, jelikož dokázaly pomoct již mnohým žákům dostat se na jejich vysněnou školu. Na rozdíl od školní výuky, učebnic a jiných vyučujících metod se totiž zaměřují na vše, co děti u přijímacích zkoušek z matematiky a češtiny čeká. Zkoušky nanečisto totiž neprobírají pouze učivo, ale také zahrnují metody a strategie, jak má dítě u přijímacích zkoušek postupovat. Dítě si tak osvojí různé postupy řešení a bude seznámen s různými nástrahami a chytáky, které se v testech pravidelně vyskytují.

V rámci simulace přijímacích zkoušek se také lépe naučí pracovat s časem a stresovými situacemi, což jsou dva významné faktory, které dokáží potrápit i premianty. Navíc bude vědět, co všechno mohou testy na přijímačky obsahovat a na co se má tedy skutečně připravit. Výhodou přijímaček nanečisto je také to, že odhalí, kde má dítě mezery a čemu je potřeba věnovat více pozornosti. Díky tomu tak bude při ostrých testech méně nervózní a zajistí si lepší výsledek.

Na koho se obrátit?

Není pochyb o tom, že přijímačky nanečisto online patří mezi velice účinný nástroj k lepšímu výsledku při ostrých testech. Vzhledem k tomu, že se s nabídkou přijímacích zkoušek nanečisto roztrhl pytel, tak vybrat správně nemusí být snadné. Jelikož kvalita nabídek může být značně odlišná. Chcete-li vsadit na kvalitu a jistotu, pak máme pro vás tip na online přijímačky od Doctriny.

Přijímačky nanečisto od Doctriny jsou považovány za velice kvalitní a propracované. Školák získá nejen potřebné znalosti a zkušenosti, ale také porovnání s ostatními žáky, což ho motivuje k lepším výsledkům již během přípravy. Na výuce se navíc podílí zkušení vyučující, kteří poskytují dětem maximální podporu. Oproti jiným nabídkám přijímaček získávají výstupy o výsledcích a průběhu učení i rodiče. V nabídce najdete i kurz poslední záchrany, který poslouží k přípravě na testy na poslední chvíli.

Be the first to comment

Leave a Reply

Your email address will not be published.


*