Hit letošních Vánoc? Hrnek s fotografií!

Kdo by neměl rád fotografie? Obzvláště babičky a dědečkové na ně nedávají dopustit. Samozřejmě na fotografie svých dědí, vnuček a vnoučků, zkrátka svých blízkých. Vy jim ale zdaleka nemusíte darovat jen samotné obrázky, byť i ty samozřejmě mají něco do sebe.
Možností, jak totiž v současné době prezentovat fotografii jako takovou, je celá řada. Na mysli samozřejmě máme fotografii digitální, která v současné době nachází opravdu široké možnosti využití. Můžete ji mít na tričku, hrnku, polštáři, klíčence nebo puzzlích. Záleží jen na vás, co si vyberete.

Contents

Fotografie, nebo obraz?

Digitální fotografii, ať již z vašeho telefonu, fotoaparátu, nebo třeba od profesionálního fotografa, si samozřejmě můžete nechat vytisknout, a to od formátu 9 × 13 až do velkého 70 × 100 cm. To už je opravdu velký obrázek, jež ve vašem interiéru (samozřejmě v závislosti na kvalitě fotografie a jejím námětu) plně nahradí umělecké dílo. V tom případě navrhujeme nechat si z fotografie vytisknout přímo fotoobraz, popřípadě plakát.

Kalendář a fotokniha

Máte-li více fotografií, máte možnost si z nich vytvořit kalendář, nebo přímo celou fotoknihu. Tu si navíc si sami snadno graficky zalomíte. Nebojte se, zvládne to i laik. Současné programy pro tvorbu fotoknih jsou velmi intuitivní a pracovat s nimi zvládne i začátečník.

Hrnek s fotografií

Hitem současných Vánoc ovšem jsou fotohrnky. Na empikfoto.cz například máte k dispozici hned několik druhů hrnečků, které může zdobit fotografie dle vašeho výběru, ať již se jedná o tradiční, magický, nebo třeba se lžičkou. Jednoduše si vyberete svého favorita, zvolíte k němu šablonu, do ní nahrajete fotografii a hrnek s fotografií si objednáte.

Hrneček nositelem vzpomínek

Věřte, že hrneček s obrázkem milovaného vnoučka (či vnučky) dědečkovi i babičce obyčejné pití kávy povznese na rituál, ke kterému se budou rádi vracet. Hrneček už přestane být obyčejným hrnečkem a stane se totiž nositelem vzpomínek. A těch si naši prarodiče cení ze všeho nejvíc.

Be the first to comment

Leave a Reply

Your email address will not be published.


*