Když vás brzdí nedostatek stavebního zařízení, půjčte si ho

Nemůžete rozjet různé stavební práce, nebo jste se zastavili s pracemi, protože vás brzdí nedostatek stavebních zařízení? Půjčte si je. Fasádní lešení, mobilní lešení, modulové lešení, stěnové bednění i nosníkové bednění stropů, schodišťové věže, mobilní schodiště, přechodové lávky, mobilní oplocení, ochrany volného okraje – to vše si lze půjčit a práce okamžitě rozjet.

Pro stavební, údržbářské i další firmy nabízí společnost SCASERV půjčování i zakoupení celé řady stavebního zařízení. Mezi nejoblíbenější a nejčastěji využívané patří hliníkové mobilní věže BoSS, stěnové bednění LOGIK 50 a mobilní oplocení.

Když potřebuje dělat ve výšce

Stavební firmy i různé údržbářské týmy ocení mobilní a rychle smontovatelné lešení. SCASERV má v sortimentu mobilní hliníkové věže BoSS umožňující práci ve výšce až 18 metrů. Jde o nejtužší aluminiové věže na trhu s certifikací v řadě zemí: například v Německu, v Anglii, ale i v Česku a na Slovensku. Pojízdné lešení se nemusí kotvit do zdi. Oceníte ho při drobných opravách, při práci přímo v provozních halách a v atriích. Součástí jsou všechny bezpečnostní prvky: stabilizátory, integrované žebříky i rámy.

Víme jak na dokonale rovné betonové zdi

LOGIK 50 je stěnové bednění, které se hodí k výstavbě jímek, šachet, sloupů, pilířů i opěrných zdí. Díky mimořádně kvalitnímu povrchu jsou zdi po vylití betonem dokonale hladké. Bednění je připraveno k ruční manipulaci bez použití jeřábu. Jednotlivé díly se spojují pomocí klínové spojky. Ta panely sama srovná a uzamkne. K zasunutí si vystačíte s jedním úderem kladiva. Bednění lze používat jako jednostranné i oboustranné.

Mobilní oplocení nejen pro stavby

Kompletní sortiment stavebního zařízení SCARV doplňuje i mobilní oplocení. Jde o kvalitní pozinkované řešení s možností využití betonových i plastových patek. Skládá se z plných dílců a z dílců ze svařované sítě. Součástí je plotová branka. Oplocení se hodí pro stavby k zajištění materiálů i k omezení přístupu neautorizovaných osob. Využívají jej však i pořadatelé různých kulturních a sportovních akcí.

Be the first to comment

Leave a Reply

Your email address will not be published.


*