3 tipy jak naplánovat jedinečné zásnuby

Je to tady! Poznali jste člověka, s nímž chcete strávit zbytek svého života, váš vztah se vyvinul tím správným směrem a nyní chcete svůj příslib doživotní lásky zpečetit. Představa šperku ležícím na dně skleničky šampaňského vás nijak neoslňuje a rádi byste pojali zásnuby méně okoukaným, přesto nezapomenutelným způsobem? Inspirujte se našimi třemi tipy!

  1. Žádost o ruku mezi stovkami pražských věží

Vytáhnout z kapes zásnubní prsteny v Praze se již rozhodlo nespočet párů a není divu. Česká metropole byla již svědkem mnoha velkých okamžiků napříč dějinami, a tak je tím nejlepším místem pro začátek vašeho nového životního příběhu. Odhodlat se můžete například při společném veslování podél břehu Vltavy. Jen si to představte! Hladina odráží všechna majestátní architektonická díla a z panoramata hlavního města se vám tají dech. Svěží vítr vám i vaší polovičce čechrá vlasy, kolem se míhají labutě ve vší své eleganci a kráse. Rázem máte pocit, že jste na světě jen vy dva. Intimnější atmosféry docílíte jen stěží, nemyslíte?

Dalším místem, které si doslova říká o to stát se symbolem vašeho společného života, je park Ztracenka. Tichá zahrada se spoustou zákoutí a romantických posezení se nachází kousek od Vyšehradu a její atmosféra je skutečně magická. Uspořádejte společný piknik uprostřed zeleně za zpěvu ptáků a vyslovte se.

Romantikou prorostlá je také botanická zahrada v Tróji. Udělejte si společnou procházku, nechte se omámit dechberoucím výhledem na Prahu, nasajte vůni zdejší květeny. Zahrada nabízí hned několik možností, kde můžete klíčovou otázku vyslovit. Jedním z těchto míst je altánek či právě vyhlídka.

  1. „Jsi mou životní výhrou.“

Jak říct své drahé polovičce, že je vaší největší výhrou v životě, jíž si přejete hýčkat až do smrti? Připravte pro ni vlastní hru. Ať už to bude honba za pokladem, kterým bude zásnubní prsten z bílého zlata, nebo stolní hra s úkoly a překvapivým koncem, vězte, že na takovou žádost o ruku váš partner či partnerka nikdy nezapomene.

  1. Řekněte to dopisem

Tradiční forma korespondence v podobě dopisů se již stává přežitkem, jehož využívají snad už jen úřady. Oprašte tradici a sepište milostný dopis s vyznáním. Dejte své společné historii hmatatelnou podobu, zavzpomínejte na krásné chvíle, vypište se ze svých citů a v závěru se jednoduše zeptejte. Chcete-li dopis pojmout lehce s humorem, můžete přidat nabídku odpovědí, jak tomu bylo na základní škole, když jste se spolužáka či spolužačky chtěli zeptat, jestli s vámi budou chodit. Takové psaní si vaše životní láska jistě ráda schová, bude na něj vzpomínat dlouhá léta a ráda jej bude ukazovat i vašim vnoučatům.

Be the first to comment

Leave a Reply

Your email address will not be published.


*