Užitkový stroj rychle a levně: Bazar nebo půjčovna to jistí

Je to tady. Opět vás potkal letní nárůst objednávek. Případně se vám rozbilo auto, které ke svému podnikání používáte. Co dál? Vydržet nějaký čas bez něj, nebo investovat statisíce do nového? Vydejte se zlatou střední cestou.

Kdyby šlo o osobní automobil, prohlédnete inzeráty, koupíte auto na leasing, či zvolíte nějakou jinou metodu. Jenže sehnat užitkové vozy není tak snadné, natož aby takový vůz splňoval vaše představy. Nebo je všechno jinak?

I užitkové vozidlo lze sehnat v bazaru

Pokud hledáte cestu, jak pořídit užitkový vůz levně, vydejte se do bazaru. V ČR je největším bazarem s užitkovými vozy Vans Centre. V jejich nabídce naleznete dodávky, minibusy, pickupy, chlaďáky mrazáky, přívěsy, sklápěče, valníky a mnoho dalšího. Výsledky si lze pěkně filtrovat podle značky, ceny i roků, kdy byl vůz v provozu.

Nakupte třeba na splátky

S ojetým vozem ušetříte opravdu významně. Například nový Volkswagen Crafter seženete zhruba od 800 000 Kč, zatímco ojetý pořídíte už od 89 000 Kč. A kdybyste si ho ani za tuto cenu nemohli dovolit, prostě si ho vezmete na splátky. Ve Vans Centre jsou schopní vám s vyřízením úvěru pomoci, abyste ho získali s nejvýhodnějšími podmínkami. Ostatně na webu u každého vozu vidíte, s jakou měsíční splátkou ho lze získat.

Vyřešte to půjčovnou

Pokud máte spíš dočasný nedostatek vozidel a víte, že s koncem léta skončí také obrovské množství zakázek, možná pro vás bude výhodnější si auto půjčit. Pak určitě pochodíte u Vans Renting. Vydat se právě sem se vyplatí opět z důvodu obrovského výběru. Nechybí ani velmi specifické vozy. Například rady mrazicí vůz půjčovna nabízí od 20 000 Kč za měsíc. Vozidla lze přitom využívat nejen v ČR, ale v rámci celé EU a Norska.

Mimochodem mezi nejoblíbenější vozidla, která si zákazníci půjčují, patří Iveco Daily a Ford Transit. Jaký model by se k podnikání hodil vám?

Be the first to comment

Leave a Reply

Your email address will not be published.


*