Toužíte po soukromém wellness? Venkovní vířivku vybírejte tam, kde jim rozumí

Venkovní vířivky jsou v posledních letech již běžnou součástí mnoha zahrad a teras a zažívají opravdový boom. S tím se rozšířil i prodej vířivek, který je běžný jak u renomovaných prodejců, tak v nejrůznějších hobby marketech. Jestliže i vy přemýšlíte nad tím, že si na svém pozemku vytvoříte svůj kousek ráje a budete si dopřávat své soukromé wellness, ve kterém vás nebude nikdo rušit, doporučujeme vám nejprve se s nimi trochu seznámit a obrátit se na specialistu v oboru. Nejedná se totiž o zrovna malou investici, a má-li vám vířivka sloužit dlouhá léta a prospívat zdraví, je třeba vybírat opravdu pečlivě.

Prodej vířivek v rukách specialistů

Venkovní vířivky dnes seženete v nejrůznějších provedeních i cenových relacích, jakož i u nejrůznějších prodejců. Rozhodně vám však nedoporučujeme vybírat jen podle vzhledu a ceny. Nejste-li odborníkem na vířivky, vydejte se k certifikovaným prodejcům, kteří vám s výběrem venkovní vířivky pomohou a poradí, jakou zvolit, aby přesně odpovídala vašim požadavkům.

Při prodeji vířivek by vám měl prodejce doporučit správnou velikost dle plánovaného počtu užívajících osob, odpovídající počet a rozmístění trysek či správnou izolaci, která vám ušetří náklady na provoz. Levné vířivky z hobby marketů většinou nemívají dlouhou životnost, nelze je používat celoročně, jsou poruchové, a jejich opravy pak nepříjemně zasahují do rozpočtu.

Jděte na to chytře s venkovními vířivkami IQue

Chcete-li opravdu kvalitní celoroční venkovní vířivku, pak zvolte IQue Sweden. Ta je díky speciální konstrukci a izolaci schopna fungovat po celý rok, jelikož je navržena i pro to nejdrsnější severské podnebí. Venkovní vířivky tohoto výrobce pak disponují trojitou termální izolací, která snižuje náklady na provoz a prodlužuje životnost součástek, takže vám budou bez problémů sloužit klidně i dvě desetiletí.

Chcete-li dokonalé soukromé wellness, pak je to právě správný výběr, který dělá z venkovních vířivek vašeho dokonalého společníka.

Be the first to comment

Leave a Reply

Your email address will not be published.


*