PSN ideální partner na trhu s nemovitostmi

Sháníte prostory, ve kterých byste vybudovali kancelář pro vaši firmu? V případě využití služeb společnosti PSN se nebude jednat o žádný problém a to díky profesionálnímu přístupu ze strany Pražské správy nemovitostí.

Všechny kanceláře, byty i jiné další nemovitosti jsou majetkem společnosti PSN. Při pořízení tak nezaplatíte žádné procento provize, jako je tomu o běžných realitních společností. I proto mnoho klientů vyhledává pronájem kanceláří právě u PSN. Pochvalují si nejen jejich profesionální přístup, ale i vstřícnost a ochotu.

Na trhu již od roku 1991

PSN působí na českém trhu s nemovitostmi již od roku 1991. Od té doby její služby využilo mnoho zákazníků, kteří byli velmi spokojeni a to zejména díky nabízeným výhodám, jako je osobní přístup ke každému, výběr v mnoha lokalitách či nulové procento provize za zprostředkování pronájmu/prodeje nemovitosti.

Kanceláře Praha jsou velmi žádané a většinou jsou pouze v nabídce realitních společností, které vám sice obchod zprostředkují, jenže vy za něj zaplatíte zbytečné peníze navíc, které jsou určeny jako provize realitce. To se u PSN stát nemůže, neboť veškeré nabízené nemovitosti jsou v jejím vlastnictví. Toto je ohromná výhoda oproti konkurenci.

PSN patří mezi nejvíce stabilní firmy

Kanceláře k pronájmu Praha jsou od společnosti PSN žádané také proto, že firma v roce 2013 získala lukrativní hodnocení ČEKIA Stability Award, které jí řadí mezi pouhé 2% velice stabilních firem v České republice.

V případě, že si na nemovitost budete chtít vzít hypoteční úvěr, i to je možné u PSN a rovnou za těch nejvýhodnějších podmínek, které vám žádná jiná firma zabývající se zprostředkováním realit nenabídne. To je umožněno i díky zmiňované stabilitě a neustálému růstu společnosti, což jí také zajišťuje velikou důvěryhodnost ze strany zájemců.

Be the first to comment

Leave a Reply

Your email address will not be published.


*