Prodej, skladování a distribuce tyčové oceli a drátů

Průmysl, stavebnictví, zemědělství, to jsou všechno odvětví, ve kterých se hojně užívá tažená ocelválcované tyčeploché tyče a spousta dalšího hutního materiálu, včetně drátů. Tyčovinu, dráty a další hutní materiál potřebují i drobní stavebníci.

Všichni odběratelé se mohou spolehnout na služby společnosti AC Steel a.s., která se zabývá prodejem, skladováním a distribucí těchto výrobků. Společnost byla založena v roce 1999, kdy se začala zabývat dovozem tažených ocelí ze zemí západní Evropy a vývozem kovaných tyčí z ČR do států Evropské unie. Akciová společnost se postupně rozrůstala, budovala síť skladů, rozšiřovala svůj vozový park a zavedla rovněž on-line informační systém za účelem poskytování perfektního servisu v oblasti prodeje, skladování a distribuování hutního materiálu.

 1

Na základě průzkumu trhu a jeho vývoje se stále více zaměřovala na výrobky, jako je válcovaná oceltažené tyčeautomatová ocel a další podobné produkty, které dnes skladuje a distribuuje jednak ze své centrály v Českém Těšíně, a jednak ze svých poboček na Kladně, Napajedlích či ve slovenské Žilině. V současné době společnost AC Steel a.s. patří mezi přední distributory hutního materiálu, tažených, loupaných, broušených a válcovaných tyčí, drátů, nerezové oceli a mosazi v Evropě.

 4

Zákazníkům může nabídnout hutní materiál v široké paletě rozměrů a jakostí, kterou se snaží neustále rozšiřovat za současného budování nových skladových prostor. Ovšem již současná kapacita skladů umožňuje uskladnit několik tisíc tun hutního materiálu, takže zákazníci mohou být uspokojeni prakticky ihned. Své produkty dnes AC Steel dodává významným mezinárodním koncernům, firmám působícím v oblasti automobilového průmyslu, ale i drobným odběratelům z řad malovýrobců či řemeslníkům.

Sortiment tažených, loupaných a broušených tyčí je stále rozšiřován například i o nerezové tyčemosazné tyče apd. a jeho kvalita je zaručena zejména tím, že převážnou část odebírá společnost od předního evropského výrobce Rodacciai S.p.A., která poskytla AC Steel exkluzivní zastoupení pro Českou republiku a Slovensko.

3

Distribuce materiálu je velice pružná díky informačnímu on-line systému, který umožňuje přímý kontakt s řidiči nákladních automobilů, takže dispečeři mají stále dokonalý přehled o stavu jednotlivých dodávek. Přispívá k tomu i stále dokonalejší a modernější vlastní vozový park. K dokonalým službám pro zákazníky patří i servis, v jehož rámci se provádí dělení materiálu na vysoce výkonných pilách, nebo na požádání i mechanické zkoušky či chemické rozbory prodávaného materiálu. Společnost si zakládá na spokojenosti zákazníků, pro které zajišťuje hutní materiál díky partnerství s významnými producenty oceli u nás i v Evropě.

Be the first to comment

Leave a Reply

Your email address will not be published.


*