Přestěhujte se na zahradu – je čas na nový zahradní nábytek

Udělejte si doma inventuru zahradního nábytku i houpaček. Co jde po minulé sezóně opravit, to renovujte. Dřevěný nábytek je nutné natřít, podívejte se, jak je na tom kovový. Pokud však ten váš zahradní nábytek již dosloužil, nebo toužíte po hezčím, lepším, případně po větším, pořiďte si nový. Právě teď je čas na nákup. A online jej pořídíte kdykoliv, třeba právě nyní na Atan.cz.

Letošní jaro a léto si nejspíš naše zahrady užijeme více než kdy dříve. Dovolená na vlastní zahradě vůbec nemusí být špatnou. Naopak. Chce to být ale připraven na relaxaci. Pořád nemáte postavenou pergolu či přístřešek? Kupte si hotový zahradní altán. Textilní plachty vás ukryjí před sluníčkem, avšak jsou rovněž nepromokavé, takže pod nimi nezmoknete.

TIP: Zahradní nábytek mnoha stylů, kusový i sety, nabízí ATAN nábytek.

Contents

Přestěhujte na zahradu kuchyň i jídelnu

Nejlépe si jaro a léto na zahradě užijete s plnou polní – avšak kuchyní. Pořiďte si gril, zahradní jídelní stůl a židle, případně přidejte slunečník. V horkých dnech se přistínění stolu hodí. Volit lze dřevo, především z tvrdých tropických dřevin, které se nenatírá barvou ani lakem. Pravidelně se ošetřuje oleji na tvrdé dřevo. Skvělým řešením jsou též hliníkový nábytek a umělý ratan.

Obývák patří v létě na zahradu

Zahradu si užijete i tehdy, když se na ní rozložíte s celou zahradní sedací soupravou. I ta bývá obvykle z polyratatanu a opatřena polstry. Na ty si připravte skladovací bednu. Zahradní sedací soupravy bývají řešeny jako 3+2 i jako rohové. Nechybí jim ani exteriérový konferenční stolek.

Kde si dát na zahradě šlofíka?

Úžasná jsou různá lehátka. Nezapomeňte, že ve vícečlenné rodině si s jedním nevystačíte, protože natáhnout se bude chtít každý. Jinou možností je hamaka. Ta může viset mezi trámy pod pergolou, na speciálním stojanu, avšak nejromantičtější bude v sadu mezi stromy. Tak snad máte nějaké zasazeny ve správné vzdálenosti.

Relaxujte na houpačce

Zahradní nábytek, který nesmí na zahradě chybět, to jsou rovněž různé houpačky. Nemusí jít pouze o jednu. Velká dokáže nahradit lavici na sezení. Houpačka zabaví i děti. A rozhodně jim pořiďte hned několik typů. Houpačky miluje každý bez rozdílu věku. A kdo má hezkou zastřešenou terasu, ten si na ni může dát i tradiční houpací křeslo.

Zahradní nábytek z ATAN.cz

ATAN nábytek vás připraví na jaro a léto strávené na zahradě. Nábytek si lze i nyní objednat online. V sortimentu najdete stoly, stolky, židle, lehátka, lavice, sety zahradního nábytku, slunečníky, altány, houpačky i houpací sítě, ale i další doplňky na zahradu či třeba zahradní hračky pro děti. Zapomeňte letos na moře a připravte se na super dovolenou na vlastní zahradě.

Be the first to comment

Leave a Reply

Your email address will not be published.


*