Poznávací zájezdy do Itálie, Francie a Norska

Hledáte ideální místo pro strávení romantického prodlouženého víkendu anebo rodinné dovolené? Naplánujte si rekreaci v Itálii u moře. Odpočívejte na písečných a oblázkových plážích, vyrazte za zábavou na diskotéku a seznamte se s nádhernými drahokamy Florencie, Benátek, Neapole, Verony, Arezza i Říma. Na každém kroku spatříte perly architektury a přírody.

Vůně pizzy i poklady antiky

Mezi nejkrásnější dary Říma patří Koloseum, Forum Romanum, Andělský hrad, bazilika sv. Petra a Pantheon. Poznávací zájezd Řím vám představí fontánu di Trevi a fontánu čtyř řek na Navoně. Španělské schody jsou dechberoucí památkou Říma. Právě zde posedávají výletníci z celého světa, umělci a jiní bohémové. Císařské fórum a bazilika sv. Jana v Lateránu patří právem ke gigantickým stavbám města.

Dovolená ve Francii uspokojí nejnáročnější turisty

Odhoďte své starosti a nechte se unášet krásou, slávou a smyslností Paříže. Je hlavním městem Francie, jeho nejvyšším kopcem je Montmartre. Kroky turistů vedou ke katedrále Notre-Dame, Louvru, Vítěznému oblouku, Eiffelově věži, zámku a zahradám Versailles, bazilice Sacré Coeur i Sainte Chapelle. Poznávací zájezd Paříž je spojen se známými osobnostmi, jako jsou Guy de Maupassant, Samuel Beckett či Charles Baudelaire. Montmartre je vyhlášeným podnikem Moulin Rouge.

Norsko – dovolená v nitru přírody

Na dovolené v Norsku spatříte fjordy táhnoucí se od Stavangeru až k Andalsnesu. Přístavní hráz v Bergenu připomíná slávu hanzovního města. Dřevěný kostel v Urnes je nedílnou součástí skandinávské přírody. Kamenné umění Alta, Struveho geodetický oblouk i souostroví Vega jsou dalšími pozoruhodnostmi zapsanými na seznam světového dědictví UNESCO. Poznávací zájezd do Norska osloví senzačními cenami. Panenské skandinávské přírodě a tajemství Vikingů se nic nevyrovná.

Be the first to comment

Leave a Reply

Your email address will not be published.


*