Levný vysokozdvižný vozík – užitečný pomocník za super cenu

Není třeba se dlouho zmiňovat o tom, že je vysokozdvižný vozík nenahraditelný pomocník především v logistice, stavebnictví, průmyslu i lesnictví. Ještěrka, jak se mu slangově přezdívá, zastane manipulaci s materiálem všeho druhu.

Bazar manipulační techniky

Jak už bylo řečeno, bez fungující manipulační techniky se neobejde žádný úspěšný podnikatel. Pokud se zaměříte na bazarový prodej na internetových stránkách firmy VYSOKOZDVIŽNÉ VOZÍKY s.r.o., čekají vás kvalitní produkty za skvělé ceny. Spolehněte se na zkušenosti a bohatý sortiment společnosti, která se pohybuje na českém trhu již 15 let. Možná vás zaujme fakt, že je zboží prodáváno do celého světa. Nicméně lze zmínit dva prodejní sklady, jeden v Praze a druhý v Červené Vodě. Dohromady nabízí 800ks vysokozdvižných vozíků.

Prodej vysokozdvižných vozíků osvědčených značek

Pokud vás zajímají vysokozdvižné vozíky Linde, BT, Toyota, Nissan, Jungheinrich, Hyster či Komatsu, mrkněte se na webové stránky společnosti. V nabídce najdete vozíky určené do výroben a provozoven, ale i terénní stroje s elektrickým, lpg i diesel pohonem. Rozsáhlý sortiment pokračuje nízkozdvižnými vozíky, ručně vedenými elektrickými paletovými vozíky, zakladači i retraky. Dalšími prioritami jsou zboží skladem, rada odborníka, osobní prohlídka a zkušební jízda v areálu firmy.

Pestrost nabízených výrobků je neuvěřitelná

Společnost VYSOKOZDVIŽNÉ VOZÍKY s.r.o. nabízí také financování přes leasing či úvěr. Manipulační technika přistane na pozemku klienta během pár okamžiků. Určitě lze zmínit dostatečnou nabídku příslušenství, náhradních dílů i běžného spotřebního materiálu. Jako třešničku na závěr si užijete možnost zakoupení přídavných zařízení pro vysokozdvižné vozíky, jako jsou paletové vidle, jeřábová ramena, hydraulické lopaty i svěrné čelisti na balíky.

Be the first to comment

Leave a Reply

Your email address will not be published.


*