Kvalitní překlady se zárukou odbornosti

Potřebujete kvalitní překlad z cizího jazyka? Tlačí vás čas a potřebujete překlad získat v co nejkratším možném termínu? Pražská překladatelská agentura Presto s dvacetiletou tradicí zajišťuje překlady z až 60 jazyků do několika málo hodin od zadání textu. V případě delších textů zkušený tým dokáže přeložit až 50 normostran během 24 hodin. Na elektronické zadání objednávky agentura reaguje do 30 minut, v případě zavolání začíná překladatel pracovat téměř ihned.

Výběr agentury ušetří čas a peníze

Na trhu překladatelských služeb v ČR působí překladatelská agentura PRESTO od roku 1990. Od té doby si vybudovala renomé špičkové překladatelské a tlumočnické firmy. Za sebou má řadu spokojených klientů, kteří jí poskytují reference. Firma dodává překlady z francouzštiny a angličtiny a z desítek dalších jazyků. Překládá právní texty pro nejrůznější subjekty, jejím dlouholetým partnerem je také Úřad vlády ČR a EU. Práce s těmito texty vyžaduje odbornou průpravu překladatelů, za kterou firma ručí. Kvalitu překladů prověřuje striktní výstupní kontrola, která je již v ceně překladu. Před započetím práce agentura klienta zpraví o předběžné kalkulaci, tj. ceně překládaného textu.

Technické, právní a soudní překlady

Překladatelská agentura PRESTO vyhotovuje překlady pro texty ze specializovaných technických oborů, převážně dokumentaci, návody k obsluze, manuály, příručky a jiné. V případě zájmu si klient může objednat také slovník ze zvoleného oboru. Vytváří také překlady pro Úřad vlády ČR, ministerstva, advokátní kanceláře i instituce Evropské unie. Běžně zhotovuje například kvalitní překlady do francouzštiny a naopak z francouzštiny do češtiny či jiného jazyka. Poskytuje také překlady se soudní doložkou, tj. doslovný úředně ověřený překlad pro účely úředních, obchodních či soudních jednání. Vysoká odbornost překladatelů je zárukou Vašeho úspěchu.

Be the first to comment

Leave a Reply

Your email address will not be published.


*