Kde hledat paletové vozíky a další zdvihací a stavební techniku za dobré ceny?

Bez vhodného skladového vybavení či stavební techniky se v mnoha odvětvích a při řadě činností neobejdeme. Velkým výběrem těchto zařízení, stejně tak jako snahou nabídnout nejlepší ceny, zaujme TOR INDUSTRIES.

Mezinárodní skupina TOR INDUSTRIES pod sebe shrnula podniky zabývající se výrobou zvedací a stavební techniky a od roku 2013 všechny výrobky prezentuje pod značkou TOR. A ta je vidět na mnoha místech nejen v rámci České republiky. Sortiment je totiž široký a uplatní se v celé řadě odvětví i konkrétních činností. Jde o zvedací zařízení, strojní vybavení skladu a vážicí zařízení.

Zvedací zařízení pro firmy i kutily

Firma nabízí zařízení pro zvedání či tahání těžkých břemen. Jak ruční, tak elektrické. Tito pomocníci se hodí pro podniky, ale rovněž pro kutily. Jde o elektrické kladkostroje, ruční a elektrické navijáky, jeřábové pojezdy, hevery a zvedáky, montážní kladky, břemenové magnety, různé hydraulické nářadí a taktéž svěrky.

Základem dobrého skladu je správná technika

A právě tu TOR INDUSTRIES vyrábí a prodává. Ať již se jedná o plošinové vozíky a rudly, ručně vedené vysokozdvižní vozíky, paletové vozíky, transportní plošiny, zdvihací stoly a elektrické stohovače.

Elektrické vysokozdvižné vozíky, nazývané též stohovače, fungují na výkonné trakční baterie umožňující celodenní provoz. V sortimentu jsou VZV s plošinou o nosnosti 1,5 tuny. Jde o bezpečné stroje s jednoduchou obsluhou.

Nákupy přímo od výrobce

Stroje TOR INDUSTRIES nemusíte nakupovat od zprostředkovatelů. Firma vám nabídne nejlepší možné ceny a platit lze rovněž na fakturu. Stroje jsou pak dodávány již do dvou pracovních dnů. Společnost zajišťuje i záruční a pozáruční servis svých zařízení v několika autorizovaných servisech po republice. Při nákupu více kusů zařízení je cenová politika příznivou a nakupujete za méně. Firma navíc nyní, v době koronavirusové pandemie, přišla v měsíci březnu se zajímavými slevami, které podpoří podnikatele v nelehké době.

Be the first to comment

Leave a Reply

Your email address will not be published.


*