Jak využít nebankovní půjčku zodpovědně?

Hlavním účelem nebankovní půjčky je, aby pomohla řešit náhlou finanční krizi. Běžně si lidé půjčují na nákup potravin, na zaplacení účtů za telefon nebo energií, na dovolenou či na nákup nových spotřebičů, a to v době, kdy jim zbývá několik dní do výplaty. Postihl i vás problém s penězi a potřebujete několik tisíc navíc? Není problém je získat, jen musíte postupovat rozumně. Jak na to?

Musíte mít jasno v tom, kolik si půjčit!

Není nic horšího než si půjčit částku, kterou nebudete schopni včas vrátit. Co se stane? Nebankovní společnost se bude domáhat svého práva a za prodlení si bude účtovat penále. Částka bude růst bleskovou rychlostí a vás to dožene do velice nepříjemné situace, možná až k exekutorovi. Nestane se to, když si před vyplněním žádosti najdete několik minut času a posoudíte své příjmy a výdaje. Od celkových příjmů odečtěte výdaje a získáte částku, kterou si můžete bez problémů půjčit. Pokud máte jasno ve financích, online půjčka vám nabídne peníze, na cokoliv potřebujete.

Vyberte si férového poskytovatele

Díky novele zákona o spotřebitelském úvěru (více o změnách, které přinesla, najdete zde) dnes už není problém najít férovou firmu. Přesto ale platí: „Důvěřuj, ale prověřuj“. Jakmile si vyberete, prověřte, zda je jméno v registru ČNB. Pokud ano, máte jistotu, že má společnost povolení poskytovat nebankovní půjčky. Důkazem serióznosti firmy také je, když společnost figuruje v seznamu členů Asociace poskytovatelů nebankovních úvěrů.

Najděte si nabídku zdarma

Abyste se nemuseli příliš stresovat z toho, že budete muset vrátit více, než jste si půjčili, využijte nabídku peněz zdarma. U těch, kdo si půjčují od nebankovní společnosti vůbec poprvé, boduje rychlá půjčka od Via SMS s.r.o.

Tato společnost poskytuje půjčky v ČR od roku 2011 a je jedním ze zakládajících členů APNÚ. Když se budete řídit těmito radami, bude vám nebankovní půjčka spolehlivě sloužit kdykoliv si vzpomenete.

Be the first to comment

Leave a Reply

Your email address will not be published.


*