Jak uspět u přijímaček na víceleté gymnázium

Chtělo by vaše dítě studovat víceleté gymnázium? Pak s přípravou na přijímačky z českého jazyka a matematiky od společnosti Cermat rozhodně neotálejte. Přijímačky na osmileté gymnázium patří mezi jednu z prvních významných zkoušek, které bude vaše dítě čekat, proto se nevyplatí přípravu podceňovat. Včasná příprava je totiž pro úspěch dítěte velice důležitá. Velkým pomocníkem při přípravě vám budou také přijímačky nanečisto, které vaše dítě dostatečně připraví a zvýší jeho šance na přijetí.

Na přípravu ve škole nelze spoléhat

Na většině škol je příprava na přijímačky na víceletá gymnázia nedostačující, jelikož jí mnoho učitelů v 5. třídě nevěnuje pozornost. Školní látka navíc není mnohdy cílena na typy úloh, které se v testech z českého jazyka a matematiky vyskytují. V rámci školní přípravy také nedostanete žádnou zpětnou vazbu o tom, čemu vaše dítě dostatečně nerozumí a jak si na tom stojí v porovnání s jinými žáky, kteří směřují také na víceleté gymnázium.  

Hlavní důvody, proč vyzkoušet přijímačky nanečisto

Mezi hlavní výhodu přijímaček nanečisto je jejich online průběh, díky čemuž se vaše dítě bude moci připravovat z pohodlí domova. Dítě tak nebude muset nikam dojíždět a bude mít více času na učení. Přijímačky nanečisto poskytnou vašemu dítěti také veškeré potřebné znalosti a proberou s ním všechny typické úlohy, které testy na přijímačky pravidelně obsahují.

Přijímačky nanečisto seznámí dítě i s podobou testů v rámci simulace reálných zkoušek. Díky simulaci reálných testů se tak naučí pracovat se stresem, který hraje při úspěchu významnou roli. Dále si také osvojí strategie, jak postupovat při řešení „ostrých“ testů.  Přijímačky nanečisto online také žáka seznámí s častými chytáky a nástrahami, jež testy často obsahují. 

V rámci přijímaček nanečisto také získá vaše dítě zpětnou vazbu o tom, jakou má šanci uspět. Tato zpětná vazba samozřejmě bude poskytnuta i rodičům.

Be the first to comment

Leave a Reply

Your email address will not be published.


*