Jak svítit co nejlevněji?

53577V dnešní době existuje několik druhů žárovek, které oproti klasickým žárovkám dokáží ušetřit velké množství energie. Který druh je ale ten nejlepší? Beze sporu takový, u nějž dochází k osvětlení díky vysoce výkonným LED diodám. LED diody mají jednu vlastnost – i při nízkém příkonu mají opravdu velký výkon. Díky tomu dochází ke spotřebě jen malého množství energie. V některých případech může úspora dosáhnout až na hranici neuvěřitelných 90 %. Zajímá Vás, jaké další výhody LED žárovky mají?

  • Dají se použít kdekoliv – nevadí jim ani časté rozsvěcení a zhasínání
  • Můžete volit barvu světla – k dostání jsou LED diody v teple bílé, studené bílé, a dalších
  • Snadná regulace intenzity bez změny odstínu světla – regulovat je možno běžnými stmívači
  • Rozsvícení do plného výkonu ihned po zapnutí
  • Velmi dlouhá životnost – až 25 000 hodin
  • Nulový obsah rtuti a dalších jedovatých látek – díky tomu i snadná likvidace
  • Nízká povrchová teplota – nemusíte se bát popálení, či požáru
  • Vysoká odolnost vůči otřesům a nárazům – máte jistotu, že žárovku přinesete domů z nákupu neponičenou a nemusíte se bát zničení ani při pádu lampy (LED žárovka se rozbije jen výjimečně)

Ptáte se, zda mají LED diody i nějaké nevýhody? Na první pohled se může stát jako nevýhoda vysoká pořizovací cena. Ta spoustu lidí od nákupu LED světel odradí, a v myšlenkách na úsporu si tak pořídí jiné zdroje světla. Jenže vezmeme-li v potaz všechny výhody LED diod, musí nám být jasné, že právě u nich se setkáme s nejvyšší úsporou.

Nakupujte LED žárovky levně

Pokud jste se rozhodli nakoupit si osvětlení LED, jistě Vás teď bude zajímat, kde ho koupit opravdu levně. V tom případě pro Vás máme dobrou zprávu, protože Vám přinášíme velmi širokou nabídku levných LED žárovek. Můžete vybírat žárovky v různých tvarech, velikostech a výkonech, jako například velmi oblíbenou kategorii gu10.

Neutrácejte už zbytečné částky za energii a svěřte osvětlení ve Vašem bytě LED diodám.

 

Be the first to comment

Leave a Reply

Your email address will not be published.


*